Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home

גיימסנטר 24.10.10 – ספיידי נותן לכם מתנה

דוא

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, חזרתו של מבצע הקומיקסים הגדול, פרטים על משחקי וידאו חדשים בסדרת אקס-מן ומידע חדש לגבי מארבל נגד קאפקום 3.

 

המתנה של פארקר

כחלק משיתוף הפעולה בין האתר לבין רשת חנויות הקומיקס המובילה בישראל, קומיקס וירקות, אני שמח לבשר לכם על חזרתו של מבצע הקומיקסים הגדול. בדומה לשנה שעברה, תיערך בימים הקרובים (ראשון, שני ושלישי), תחרות טריוויה אשר בסופה יוגרלו עותק של גרסת הפלייסטיישן 3 למשחק SPIDERMAN SHATTERED DIMENSIONS ואוגדן קומיקס מאחת הסדרות הנבחרות של ספיידרמן.

במהלך השנה האחרונה, המשיכה רשת "קומיקס וירקות" לפתח את תרבות הקומיקס בישראל. אחד מהפרויקטים החברתיים והחינוכיים שהשיקה הרשת ביחד עם מיטב אמני הקומיקס בישראל, היה פרויקט "קומיקס לכולם". פרויקט "קומיקס לכולם", מבוסס על קונספט בו מיטב האמנים בישראל, מתגייסים לתרום מזמנם ומכישרונם על מנת לתרום לילדים ונוער אשר נמצאים בסיכון ומצוקה. במקביל לפרויקט, זכתה גם השנה הרשת בכבוד להיות מועמדת לפרס "אייזנר" היוקרתי (פרס אשר מחולק לקמעונאי אשר עשה עבודה יוצאת מהכלל בקידום תעשיית הקומיקס).במהלך הימים הקרובים, יופיעו תחת מהדורות גיימסנטר השונות, שאלות יומיות (חמש במספר), אשר יאתגרו את קהל המשתתפים בנושאי משחקי וידאו, עולמו של ספיידרמן ושניהם יחדיו. בכל יום חמשת הפותרים הראשונים, יעלו אל ההגרלה הגדולה (עלייה להגרלה אינה מבטיחה זכייה כלשהי). מטרת המבצע היא לקדם את משחקו החדש של ספיידרמן אשר זוכה לביקורות טובות ברחבי הרשת (ואף להמלצה חמה באתרנו), ולכן גם דאגנו להתאים את הפרסים לרוח המשחק.

לפניכם יום השאלות הראשון בצירוף התקנון המלא:

1. דמותו של DEADPOOL מופיעה באחד היקומים של SHATTERED DIMENSIONS, באיזה יקום מדובר?

2. באיזה שנים מתרחשת הסדרה ספיידרמן נויר?

3. האם פיטר פארקר הוא ספיידרמן בסדרה ספיידרמן 2099?
 
4. איך קוראים למעצב המשחק SPLIT/SECOND שהתראיין לאתר?

5. מי זה הגובלין הירוק המקורי?


את התשובות ניתן לשלוח לתיבת המייל הבאה:

כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

לפניכם תקנון המבצע, השתתפות בחידון, מאשרת את הסכמתכם לנוסח המצוין מטה.

תקנון המבצע:

1. התשובות הנכונות שיתקבלו ויאושרו, הן אך ורק התשובות שנבחרו על ידי צוות השופטים שכתב את נוסח השאלות (לא יתקבלו נוסחים חלקיים\אלטרנטיביים).

2. על הקוראים המשתתפים במבצע, לכתוב את שמם המלא, כתובת המייל המדויקת ואת התשובות לפי סדר הופעתן בחידון.

3.חמשת העונים ראשונה יוגדרו על פי זמן הגעת התשובות לתיבת המייל, אין כפל מבצעים (קורא שעלה להגרלה לא יכול לחזור ולהשתתף פעם נוספת).

4. את הפרסים ניתן יהיה לאסוף בסניף הראשי של חנות קומיקס וירקות ברחוב המלך ג'ורג בתל אביב (על הזוכה להסכים עקרונית ששמו יופיע באתר לאחר זכייתו).

5. אתר OGELIVE ורשת חנויות קומיקס וירקות, יכולות לבטל את המבצע ללא כל הודעה מוקדמת.

6. משך יום חידות, מתחיל מרגע פרסום השאלות ונגמר ברגע פרסום יום החידות הבא. לא ניתן יהיה לענות על חידות היום הראשון, ביום החידות השלישי.

7. ההגרלה הגדולה תיערך בסניף המרכזי של רשת קומיקס וירקות (ברחוב המלך ג'ורג בתל אביב), כמות המשתתפים המקסימלית היא חמש עשרה אנשים.

בהצלחה למשתתפים!

גם וולברין מתגייס למשימה

כחלק מרוח הקומיקס ששורה כרגע על האתר, אין דבר יותר טוב מלכתוב על משחקי קומיקס חדשים. בראש ובראשונה אני בוחר להתמקד בחבורת אקס-מן. חבורת המוטנטים שדיי נעלמה מעולם המשחקים בשנים האחרונות, למעט דמותו של וולברין, הולכת לחזור ובגדול.  הדבר המעניין בכל הסיפור, הוא ששובם של סופה, צייקלופ, גאמביט וחבריהם, יתמקד בשני משחקים.

המשחק הראשון אשר הולך להיות משווק בתור הורדה דיגטלית (לקונסולות האקס בוקס 360 והפלייסטיישן 3), הוא למעשה שחזור של גרסת מכונות הוידאו של המשחק X-MEN ARCADE. המשחק שזכה להצלחה עצומה אי שם בשנות התשעים, הולך להופיע לראשונה בקונסולות הביתיות, ולשם כך זוכה להתאמות הנכונות. בראש ובראשונה אמור לזכות המשחק לרינדור מלא ל-HD, תחת שמירת כל הבסיס מהעבר (גרפיקה דו ממדית ומנוע משחק). גולת הכותרת של המשחק היא למעשה הניסיון לייצר חווית משחק מרובת משתתפים, הן במשחק הביתי והן במשחק המקוון. כחלק מאפשרות המשחק מרובת המשתתפים, יוכלו השחקנים במשחק, לשחק עם עד ארבעה שחקנים בסלון הביתי, בעוד שבמצב הרשת יהיה ניתן לשחק עם עד ששה שחקנים במקביל.  הדבר היפה הוא שמנוע המשחק אמור לאפשר לשחקנים ברשת להיכנס בכל שלב נתון למשחק שלכם, ובכך לנסות וליצור תיאום ושיתוף פעולה שייתן מהות לשימוש בחבורת האקס מן.

192.168.30.167-image11
192.168.30.167-image11
192.168.30.167-image3
192.168.30.167-image36
192.168.30.167-image48
192.168.30.167-image9
192.168.30.167-image92


עלילת המשחק עצמה אמורה לאפשר לשחקנים לשחק עם מגוון רחב של דמויות בהן צייקלופ, סופה, וולברין, דאזלר, נייטקרולר ואפילו קולוסאוס. הסיפור המרכזי מאחורי המשחק, מציג עוד ניסיון של מגנטו להשתלט על העולם, כאשר במקביל אמורים להופיע גם הנסיכה הלבנה, ג'אגרנאט, נימרוד ועוד. למרות שהידיעה על קיומו של המשחק, פורסמה רק בימים האחרונים, נוכל לשחק בו כבר בשבועות הקרובים (מועד היציאה המשוער, עומד על חודש דצמבר הקרוב), ובהחלט יהיה מעניין לראות כיצד חווית הארקייד תתורגם לקונסולה הביתית.בהמשך לידיעה על שחזורו של המשחק הקלאסי, קיבלנו אינדיקציה ראשונית לקיומו של משחק אקס-מן נוסף, וכלל הנראה משחק גדול בהרבה. המשחק החדש שנושא את השם המסתורי X-MEN DESTINY, אמור לצאת רק בעוד כשנה, אבל כבר עכשיו מעורר באז מסוים. המשחק שלפי השמועות מפותח לקונסולות הדור הבא אמור להיות, לפחות על הנייר, אלטרנטיבה למשחקי הקומיקס הגדולים (באטמן וספיידרמן לדוגמא). נכון שזה יהיה לא נכון לנתח שמועות בלבד, אבל סביר להניח שנראה את המשחק מציג חווית משחק קבוצתית, וכולי תקווה שהיא גם תחדש. הכוונה שלי היא שלמרות שכבר בשנה שעברה ראינו את אולטימייט אליינס 2, ולפניו גם את אקס-מן לג'נדס, אבל למרות זאת אני חושב שהפוטנציאל עדיין לא הגיע למיצוי. הבעיה העיקרית שהייתה לי עם חווית המשחק הקבוצתית היא שמצד אחד הקבוצה עצמה לא הרגישה כקבוצה בעוד שמצד שני העליונות של הגיבורים עצמם לא הייתה אטרקטיבית מספיק.בשנה הבאה תלכו מכות

משחק נוסף שעליו כתבתי בחודשים האחרונים, לא פעם ולא פעמיים, זה הכותר השלישי בסדרת מארבל נגד קאקפום. הכותר החדש שאמור לצאת לקונסולות הדור הבא, אי שם באביב 2011, נראה אטרקטיבי מיום ליום. מלבד המידע על אפשרויות המשחק החדשות, בהן אפשרות למשחק פשוט יותר שאמורה להקהל על שחקנים מתחילים (על ידי שימוש בלוח מקשים אלטרנטיבי), מתמקד מסע השיווק של המשחק בהצגת הרכב הדמויות אשר יופיעו במשחק. בין הדמויות החדשות שיופיעו במשחק ניתן למצוא את ספיידרמן, מגנטו, ת'ור, הענק הירוק, קפטן אמריקה, MODOK, צ'אן לי (סטריט פייטר), נתן ספנסר (ביוניק קומנדו), אלברט ווסקר (רזידנט אוויל), ועוד.

magneto0015-00000_bmp_jpgcopy
magneto0015-00000_bmp_jpgcopy
magneto0016-00000_bmp_jpgcopy
magneto0039-00000_bmp_jpgcopy
magneto2p0006-00000_bmp_jpgcopy
modok0045-00000_bmp_jpgcopy
spencer0000-00000_bmp_jpgcopy
spencer0003-00000_bmp_jpgcopy
spencer0011-00000_bmp_jpgcopy
spencer0035-00000_bmp_jpgcopy
teamac0014-00000_bmp_jpgcopy
teamac0022-00000_bmp_jpgcopy
teamac0023-00000_bmp_jpgcopy


הדבר שמייחד יותר מכל את חווית המשחק של סדרת מארבל נגד קאפקום, זה בעיקר השילוב בין מהירות לפיצוצים. השילוב בין תרגילים מהירים, לבין קומבואים מפוצצים הוא שיוצר את חווית המשחק הקבוצתית, שהפכה גיימרים רבים למכורים. רק מצפייה בסרטוני הטריילר של ספיידרמן ונתן ספנסר, ניתן לראות שמנוע המשחק פשוט צבעוני יותר ממה שהכרנו. השימוש במנוע הגרפי של רזידנט אוויל 5, אכן נותן את אותותיו, מה גם שמבחינת התרגילים השונים, ניתן לראות שהדמויות עושות שימוש נרחב בגימיקים שלהן (זה אני או שהיד הביונית של ספנסר מזכירה את סקורפיון ממורטל קומבט?). בראייה קדימה לשנת 2011, ז'אנר משחקי המכות הולך לחזור אל כס המלכות לאחר שנים ארוכות. מלבד הכותר החדש בסדרת מארבל נגד קאפקום, אנחנו צפויים לראות כותר חדש (שמסתמן כאלים במיוחד), בסדרת מורטל קומבט, ואפילו עימות בין סדרות סטריט פייטר לטקן. אני באופן אישי י חושב שלמארבל נגד קאפקום, יהיה מה למכור גם בהשוואה למשחקים האחרים. אחד הדברים שלדעתי ישפיעו על מידת ההצלחה של המשחק, זה חווית המשחק המקוון. צריך לזכור שמנוע המשחק מציג קרבות אינטנסיביים אשר מתבססים על האפשרות להחליף דמויות באופן מיידי, אם איכות השרתים תהיה טובה, אז אין לי ספק שיהיה מדובר בלהיט גדול.השבוע בגיימסנטר

המשך מבצע הקומיקסים הגדול.
מידע חדש לגבי כותר הרשת ההמוני של חברת DC.
מידע ראשוני לגבי כותר ההמשך של ארקאם אסיילום.

גיימסנטר VOD

אורן נתן.שמור את הכתבה ברשת החברתית
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! Twitter! TwitThis Joomla Free PHP
תגובות
הוסף תגובה חיפוש
אורון V1  - ברכות על התחרות   |2010-10-24 03:39:41
.
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."