Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home

גיימסנטר 25.10.10 – באטמן חוזר

דוא

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, יומו השני של מבצע הקומיקסים הגדול, פרטים ראשוניים לגבי משחק ההמשך לארקאם אסיילום, ועדכון לגבי משחק הרשת ההמוני של חברת DC.

מבצע ספיידרמן – היום השני

לאחר השקה מוצלחת של מבצע הקומיקסים הגדול, שנערך בשיתוף עם רשת חנויות "קומיקס וירקות", הגיע הזמן לפרסם את שאלות היום השני. בדומה לאתמול, גם היום מפורסמות חמש שאלות אשר עוסקות בספיידרמן ובעולם משחקי הוידאו. חמשת הראשונים אשר יענו (תשובות מלאות ומדויקות כפי שמופיע בתקנון), יעלו להגרלה הגדולה, אשר במסגרתה יוגרלו עותק של גרסת הפלייסטיישן 3 של SPIDERMAN SHATTERED DIMENSIONS ואוגדן קומיקס מאחת הסדרות הנבחרות של ספיידרמן.

התשובות לשאלות יום המבצע הראשון:

1. דדפול מופיע בייקום האולטימטיבי.
2. ספיידרמן NOIR מתרחש בשנות השלושים.
3. לא, מדובר במיגל אוה'רה.
4. סרחן חסן.
5. נורמן אוסבורון הוא הגובלין הירוק המקורי.


העולים להגרלה הראשית, קיבלו הודעה על כך בכתובת המייל.

לפניכם שאלות היום השני:

1. איזו סדרה יצאה לאור קודם: אולטימייט או אמייזינג ספיידרמן?

2. באיזו סדרה הגובלין לא הורג את גווין סטייסי?

3. כיצד נקראת קונסלת התלת מימד החדשה של חברת נינטנדו?

4. כיצד נקרא משחקו של ספיידרמן (לפלייסטיישן 3), אשר יצא בשנת 2008?

5. באיזו סדרה ספיידרמן משתמש באקדח?


השתתפות במבצע, כרוכה בהסכמה לתקנון אשר פורסם בתחילת המבצע.

בדומה לאתמול את התשובות המלאות יש לשלוח לכתובת המייל הבאה:

כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

בחזרה לארקאם

אם מסתכלים על קו פרשת המים בכל הקשור למשחקי וידאו מבוססי קומיקס, מסתכלים על המשחקים שקדמו לארקאם אסיילום, והמשחקים שבאו אחריו. ארקאם אסיילום, שלפי רבים נחשב למשחק הקומיקס הטוב ביותר בכל הזמנים, למעשה לקח את דמותו של באטמן ויצק לה תוכן אפל ומבוגר. המשחק עצמו הציג עלילה שבה מתמודד באטמן עם עוד אחד מתכסיסיו הפסיכולוגיים של הג'וקר, כאשר זירת ההתרחשויות הפעם, היא לא אחרת ממוסד האסירים הידוע. האינטראקציה בין באטמן לג'וקר, ובמקביל גם לדמויות מפתח נוספות (הארלי קווין לדוגמא), בתוספת מנוע אשר הצליח להטמיע את מהותו של באטמן (שימוש ביתרונותיו הפיזיים לצד יכולות טכנולוגיות), הם שהפכו את המשחק להצלחה מסחררת.

למרות שעצם קיומו של משחק המשך לארקאם אסיילום ידוע כבר חודשים, כמות המידע לגביו היא מעטה. למעט כתבה רחבה במגזין המשחקים הוותיק, GAMEINFORMER, לא קיבלנו עדיין אינדיקציה מלאה לפוטנציאל של משחק ההמשך. משחק ההמשך אשר זוכה לשם "ארקאם סיטי", אמור להתרחש כשנה לאחר מאורעות המשחק הראשון, ולהציב בה מוסד אסירים חדש אשר נבנה בשכונות המצוקה של גות'האם סיטי (כחלק מתוכנית העבודה של ראש העיר החדש, קווינסי שארפ). למרות היות מוסד האסירים החדש תחום בחומות, אין למעשה פיקוח על הנעשה שם, ובאטמן עצמו מחפש רק סיבה בשביל לבדוק את המקום מקרוב.צוות הפיתוח של חברת רוקסטדי (אשר פיתחה גם את המשחק הראשון), מדבר על כך שברצונו להעשיר את חווית המשחק המקורי, בכל אספקט אפשרי. בראש ובראשונה יציג המשחק החדש, מערכות נשק חדשות (פצצות עשן לדוגמא), לצד מנוע לחימה משופר (הקרבות במשחק אמורים להיות רחבים באופן משמעותי), ואם נסתמך על הכתבה ב-GAMEINFORMER, אנחנו בהחלט עשויים לראות גם תמיכה מסוימת במצב מרובה משתתפים.

BAC_SShot0007
BAC_SShot0007
BAC_SShot0013
BAC_Sshot0001
BAC_Sshot0003
BAC_Sshot0006
BAC_Sshot0008
BAC_Sshot0010


אחת מנקודות המפתח שהפכה את ארקאם אסיילום למוצלח, הייתה הדמויות השונות אשר הופיעו במשחק, ובעיקר הצבעוניות שלהן. נכון לעכשיו, נראה שהרכב הדמויות ב"ארקאם סיטי", לא יאכזב, כבר עתה ניתן לאשר שמלבד דמותו של הג'וקר, יופיעו במשחק אשת החתול, הארלי קווין, דו פרצוף (הארווי דנט), כאשר ישנן שמועות על הופעה אפשרית של מר פריז והפינגווין האלמותי. נקודה מאוד מעניינת בכל הקשור לאויבים במשחק, היא שבמקביל לעלילת המשחק המרכזית, צפוי המשחק להציג עלילות משניות שאמורות ליצוק תוכן להופעתן של דמויות המשנה. אני באופן אישי מאוד מתעניין לדעת עד כמה רחבות יהיו משימות המשנה, האם נראה משימות עם סצנות מעבר ופרזנטציה בדומה לעלילה המרכזית (מהבחינה הזאת, מדובר גם בפוטנציאל לשיווק משימות ב-DLC), או שנראה משימות בנאליות שינסו להאריך את חיי המדף של המשחק.

בכל מקרה אנחנו עוד רחוקים ממועד יציאתו של המשחק, נכון לעכשיו מדובר על מועד יציאה משוער של סתיו 2011, ועד אז תאמינו לי שנשמע על המשחק הרבה.

קריפטונייט ברשת

משחק קומיקס נוסף שנמצא בשנים האחרונות בפיתוח, הוא כותר הרשת ההמוני של חברת DC. המשחק אשר זוכה לשם DC UNIVERSE ONLINE, מנסה לקחת את הפופולארית של משחקי הרשת ההמונים, לשלב איתה את ליין הגיבורים של חברת DC, וביחד ליצור חווית משחק ממכרת במיוחד.אלו מכם שעוקבים אחר המשחק וודאי למדו שהקונספט עליו מבוסס המשחק, עוסק למעשה ביצירת גיבורי על משלכם, ולא במשחק עם גיבורי העל המפורסמים. כן למרות שכמעט כל ענקי הקומיקס של DC, יעשו הופעה במשחק (באטמן, סופרמן, הג'וקר, לקס לות'ר, פלאש וכדומה), השחקן יאלץ לשחק עם יצירתו. למרות שאני עדיין מטיל ספק בהיגיון שמאחורי הצעד הזה, אני יכול להבין את הדילמה של צוות הפיתוח. ברור לי שאם המשחק היה מאפשר לשחק עם גיבורי העל, אז חווית המשחק הייתה מוגבלת למדי. הסיבה לכך היא שחלקים גדולים בקהל היו בוחרים את אותן דמויות, ובכך מצמצמים את מרווח התמרון של המפתחים. מצד שני, אני קצת מתאכזב לראות משחק וידאו עם ליין כזה של דמויות, מבלי האפשרות לשחק איתן.מעבר לקונספט, עובר המשחק בימים אלה ממש, ניסוי בטא נרחב אשר במסגרתו תיבחן חווית המשחק, כל זאת במטרה לייצב את מנוע המשחק לקראת יציאתו לחנויות. בנוסף להתבססות של יוצרי המשחק על קרבות המוניים, מתיימר מנוע המשחק להציג קרבות אינטנסיביים למדי, בעיקר בזכות האפשרות לשלב בין כוחות העל ובין יכולות התקיפה הפיזיות. למרות שאני עוקב אחר המשחק כבר קרוב לשנתיים, אני עדיין לא יודע אם אשחק בו בסופו של יום, משחק כזה מציג פוטנציאל מעניין למדי (מה גם שיוצרי המשחק מבטיחים עלילות אשר יתרחשו במטרופוליס ובגות'האם), אבל עדיין מעניינת אותי לדעת עד כמה מגוונים יהיו הקרבות השונים, והאם יהיה ניתן להפתיע שחקנים עם דירוג גבוה.

גיימסנטר VOD

 

אורן נתן.שמור את הכתבה ברשת החברתית
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! Twitter! TwitThis Joomla Free PHP
תגובות
הוסף תגובה חיפוש
נמרוד  - נראה לי שהפעם אני מהראשונים..   |2010-10-25 04:55:16
בתקוה
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."