Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home

גיימסנטר 8.2.11 – מאצ'ו מדנס

דוא

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, סקירה נרחבת למשחק ההאבקות החדש WWE ALL STARS, פרסום שמות זוכי מבצע הקומיקס הגדול, המלצה על אתר טכנולוגי חדש ומספר טריילרים חדשים.

מופע שנות השמונים

הפעם האחרונה בה ראינו את דמותו של מאצ'ו מן ראנדי סאבג', במשחק ההאבקות (תחת החסות של ה-WWF\E), הייתה אי שם בתחילת שנות התשעים. למרות זאת בכל שנה מחדש, אנחנו שומעים את השמועות, והפעם בניגוד לשנים האחרונות השמועה התאמתה. בהודעה שאותי באופן אישי לא הפתיעה (לעומת דברים אחרים שכן, אבל על כך בהמשך), חשפה חברת THQ שדמותו הצבעונית של ראנדי סאבג', תעשה את הקאמבק שלה במשחק ההאבקות הארקיידי, WWE ALL STARS.כזכור עוד בתקופת E3, חשפה חברת THQ, את כוונתה להפיץ משחק האבקות ארקיידי אשר אמור להוות אלטרנטיבה מבית לסדרת משחקי סמקדאון נגד רו. אני באופן אישי מאוד מתעניין במשחק, למרות שלא מדובר בדיוק במשחק האבקות אלא יותר במשחק מכות, התחושה שלי לגביו היא שהוא בהחלט יוכל להפוך לכותר מפתיע (לחיוב כמובן). גולת הכותרת של המשחק היא עימות בין אגדות העבר לבין מתאבקי ההווה, כל זאת במטרה כמובן לנצל\ליצור גל נוסטלגיה אשר ידחוף אוהדים וותיקים אל עולם המשחקים (ראוי לציין שבמקביל להשקת המשחק, צפויים להיות משווקים גם בקרי שליטה קלאסיים בסגנון מכונות הארקייד של שנות השמונים המאוחרות).

אם אסטה טיפה מהמשחק עצמו, אכתוב שאם בוחנים את הדברים לעומק, הופעתו של סאבג' בהחלט עמדה על הפרק. ראוי לזכור שבמהלך השנים האחרונות ראינו אגדות רבות מופיעות במשחקי האבקות, ואף ראינו משחק האבקות אשר יועד לאגדות (אגדות הרסלמניה ), ולמעשה שמו של סאבג' היה המבוקש ביותר (לצידו של אואן הארט ז"ל שבמקרה שלנו, סיכוייו להיכנס למשחק של ה-WWE, קטנים יותר מהסיכוי של אריק איינשטיין לצאת למסע הופעות...). אינדיקציה נוספת נבעה (לפחות על הנייר), ממעברם של האלק הוגאן וריק פלייר לארגון ההאבקות המתחרה, TNA. בפועל מתברר שהרבה דם וכנראה שגם הרבה כסף עברו מאחורי הקלעים, מאחר והאלק הוגאן הולך להוות חלק נכבד מהמשחק החדש. כן למרות מעברו המתוקשר, מופיע הוגאן (ביחד עם אולטימייט ווריור), על עטיפת המשחק, במה שיוצר לאחר שנים רבות את השילוש הקדוש (הוגאן, ווריור, סאבג'), במשחק של ה-WWE.עצם הופעתו של הוגאן במשחק פותחת אפשרויות רבות לקהל השחקנים. בראש ובראשונה ניתן יהיה לשחזר קרבות עבר קלאסיים בין הוגאן לסאבג', הוגאן לווריור ובין הוגאן לאנדרה הענק, כל זאת מבלי לדבר על האפשרות לעמת בין אגדות העבר לכוכבי ההווה, בהם ניתן למצוא את ג'ון סינה, רנדי אורטון, שיימוס ואפילו ג'ון מוריסון. הרכב המתאבקים עצמו, נכון לפי המידע המפרסם (הן הרשמי והן השמועות הרבות שמתרוצצות ברחבי הרשת), עומד להיות קטן בהשוואה למה שאנחנו רגילים מסדרת משחקי סמקדאון. כרגע עומד המספר על סביבות ה-30 מתאבקים, אליהם כמובן נוסיף מתאבקים אשר יצורפו בהמשך בתור חבילות הורדה (בגרסאות הפלייסטיישן 3 והאקס בוקס 360, בדומה למה שנעשה עם סדרת משחקי סמקדאון). בין השמות שעדיין לא מופיעים באופן רשמי בהרכב המתאבקים שנחשף, נשארו לנו שמותיהם של אנדרטייקר, סטיב אוסטין, שון מייקלס וקיין. אני באופן אישי לא רואה מצב שבו הם לא יופיעו במשחק. מה שכן מעניין בימים אלה מעבר להרכב המתאבקים, זה מצבי המשחק השונים, ועומקו של מנוע המשחק החדש.צריך לזכור כבר עכשיו, שלא מדובר במשחק האבקות נטו, למעשה מדובר במשהו שיראה כמשחק מכות מצועצע ביותר (מתאבקים עפים באוויר, אפשרות לנוק-אאוטים, עיצוב דמויות שריריות במיוחד), שבהחלט יכול להוות אטרקציה גדולה. הדבר שלדעתי יהיה מאוד משמעותי באופן שבו יתקבל המשחק, הוא משך הקרבות. אני באופן אישי לא רוצה לראות קרבות אשר יסתיימו בשתיים-שלוש דקות, אני רוצה קרבות ארוכים יותר.  אני לא מדבר על קרבות שיעברו את העשר דקות, אבל כאלה שיאפשרו ליצוק תוכן בעימות הוירטואלי, ולא יגמרו ב"זבנג וגמרנו".

מערכת הקרב עצמה אמורה להתבסס על ארבעה סגנונות של מתאבקים. סגנונות אלה (החל ממתאבקים מעופפים, דרך מתאבקים בעלי ממדים גדולים, ועד מתאבקים שמשתמשים בעיקר באחיזות), אמורים ליצור הבדלי מעמדות בין המתאבקים השונים במשחק. באופן טבעי צריך לזכור שכמות המהלכים תהיה קריטית (כבר עתה מובטחים מהלכים מוכרים לכל מתאבק ומתאבק במשחק), ובהחלט עשויה להשפיע על אורך החיים של המשחק. הכרעת הקרבות במשחק, אמורה להתבסס על הצמדות לצד שימוש בתרגילי סיום אשר אמורים להוביל לנוק-אאוט. במקרה ותהיתם, נכון לעכשיו אין מנגנון תרגלי הכנעה במשחק, אבל בכל הקשור לברט הארט, השארפשוטר המפורסם אכן יופיע במשחק.

לצד המנוע עצמו, שכפי ששמתם לב לא ממש ירדתי לדקויות שלו (אני מניח שלאחר שייצא דמו למשחק, אוכל ללמוד אותו בצורה טובה יותר), אמור המשחק להציג מצבי משחק רבים בהם מצב "עימות החלומות". מצב זה אשר לפי כל הדיווחים עומד להיות מצב המשחק המרכזי, צפוי להציג עימותים בין תקופות שונות לבין מתאבקים שונים (בשילוב סרטוני מעבר בסגנון "אגדות הרסלמניה"), כאשר הדוגמא הבולטת לכך היא עימות בין ג'ון סינה להאלק הוגאן. נכון שאנחנו נמצאים כמעט חודשיים לפני יציאתו של המשחק לחנויות (אמור לצאת בסוף חודש מרץ לקונסולות הדור הבא לצד הפלייסטיישן 2 והפלייסטיישן הנייד), ולמרות חוסר המידע בנוגע לקרבות זוגות (אמורים להיות במשחק, הערכה שלי יופיעו במתכונת של קרבות טורנדו), ובנוגע לקרבות גימיקים (מאמין שנראה את הראמבל ואת קרב הכלוב), אני מאוד מצפה למשחק.

חוב קטן והרבה מזל טוב

לפני הפגרה הגדולה ערכנו באתר בשיתוף רשת חנויות הקומיקס המובילה בישראל, "קומיקס וירקות", את מבצע הקומיקסים השנתי, שעמד השנה במרכזו של המשחק "SHATTERED DIMENSIONS" (ספיידרמן). למרות הזמן שעבר מן הראוי לפרסם את שמותיהם של הזוכים בהגרלה ואף להודות לחברת "נאמקו באנדי פרטנרס" (היבואנית של המשחק של ספיידרמן), לרשת קומיקס וירקות שממשיכה לקדם ולהוביל את ענף הקומיקס בישראל, ובעיקר לכם הגולשים על התמיכה והרצון הטוב.

שמות הזוכים:

במקום הראשון ובעותק של המשחק (גרסת הפלייסטיישן 3), זכה סער בן-חורין.

במקום השני ובאוגדן קומיקס לפי בחירתו (על פי אחת מהסדרות של ספיידרמן), זכה דניאל פוטשניקוב.

המלצת הבית


למרות שאני כותב לכם את הכתבה הזאת ממחשב שפג זמנו כבר לפני שנים אחדות, אני משתדל להתעדכן בכל חידוש טכנולוגי אפשרי, וכשזה נעשה בשפת הקודש, אין הרבה יותר טוב מזה. לפני מספר חודשים הושק בישראל אתר הטכנולוגיה TECH TV. האתר אשר נמצא עדיין בתחילת דרכו דואג להציג לנו את כל כרטיסי המסך, מעבדים, אפליקציות, מחשבים חדשים, וכל זאת ועוד בתוכניות וידאו. את דעתי על החוסר בתכני וידאו (בטח כאלה אשר משלבים הדגמה והצגה של הפונקציות השונות), בתעשייה הישראלית, אתם בוודאי יודעים, לכן מומלץ לעקוב אחר האתר ופועלו.הנה הלינק:

http://www.techtv.co.il

גיימסנטר VOD

אורן נתן.שמור את הכתבה ברשת החברתית
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! Twitter! TwitThis Joomla Free PHP
תגובות
הוסף תגובה חיפוש
אור   |2011-02-08 16:25:13
OHH YEEEEAH!!! MACHO MAN, RANDY SAVAGE!!!!
איזה נוסטלגיה ואיזה צמרמורת זה מעביר, להיזכר בתקופה הזאת...

לדעתי המנוע הזה נראה יותר טוב ומהנה יותר מSVR... ללא ספק משחק שיעבור אצלי

מי כמוך יודע כמה אני מחזיק מהאגדות של שנות ה90 וכמה לא מזיז לי מהמתאבקים של היום...

אשמח לעדכונים לגבי 'נבחרת' המתאבקים שיהיו במשחק..

אגב, יש פה גם מצב יצירה בדומה ל SVR ? שאפשר לשתף עם שחקנים אחרים ?


קרוב מתמיד, הולך להיות שמח!!
שי ספיר   |2011-02-09 07:08:59
אין על מצ'או מן,האיש והאגדה סוף כל סוף
במשחק של הWWE.
המשחק מאוד מעניין אותי.
אני שמח שהשקיעו ברעיון חדש.
מקווה שזה יצליח במכירות.
תודה על הכתבה המושקעת.
אורן נתן  - גם אני מחכה למשחק   |2011-02-11 05:09:16
את האמת, אני מחכה למשחק לא פחות מכם. כולי תקווה שנראה עוד איזה הפתעה בכיוון של רייזר ראמון, או גולדברג שבאמת הרבה אנשים רוצים לראותם במשחק (כן אור, גם טטנקה בשבילך ).

כרגע אנחנו חודש וחצי לפני יציאת המשחק לחנויות, יש הרבה ערפל סביבו וסביב מצבי המשחק שלו, אבל אני מקווה לראות בסיס איכותי, שבאמת יתרום להפיכת המשחק לסדרת משחקים, בעתיד זה רק יישתפר וזה כרגע הרצון שלי.

לגבי שיתוף יצירות מתאבקים, אין כרגע ידיעה בנושא, אבל ידוע שמצב יצירה אכן יופיע במשחק.

הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."