Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר 25.8.09

גיימסנטר 25.8.09

דוא
אינדקס המאמר
גיימסנטר 25.8.09
Page 2
כל הדפים

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, חדשות על COMMAND AND CONQUER 4, פרטים לגבי משחק העולם הפתוח, The Saboteur ומחקר מעניין בקרב שחקני מאדן.

המלחמה האחרונה

חברת EA שחשפה את כותר האסטרטגיה החדש בסדרת משחקי C&C לפני מספר שבועות, שיחררה פרטים נוספים לגבי המשחק. עלילת המשחק אמורה להתחיל בהתפתחות מעניינת למדי שעוסקת בשיתוף פעולה מעניין בין ה-NOD ל-GDI. שיתוף הפעולה מגיע לאחר שהאנושות עומדת בפני כליון לאור מחסור קשה באנרגיה (משאב הטבריום המפורסם). מה שעוד יותר מפתיע, הוא שאת שיתוף הפעולה יוזם לא אחר מאשר קיין שפיתח תוכנית לשמירת האנרגיה. הקונפליקט שבעקבותיו נפתחת האש מחדש, מספר שלאחר שקיין הצליח במשימתו וכדור הארץ ניצל, התחילו תושבי הכדור להעלות תהיות על כוונותיו של קיין במה שהוביל במהירות רבה להתדרדרות.

cc4_0001_wm
cc4_0001_wm
cc4_0002_wm
cc4_0023_wm
cc4_0027_wm
cc4_0069_wm
cc4_gdi_crawler_mobile_and_deployed_wm


המשחק עצמו אמור להציג אלמנטים ממנוע הקרב המפורסם של הסדרה (שהוצג לראשונה בשנת 1995), בנוסף למספר אלמנטים חדשים. מנוע המשחק יאפשר לשחקן להתאים את סגננו בעזרת מחלקות שונות (הגנה, התקפה וסיוע). לכל מחלקה יהיו יחידות מיוחדות שאמורות לעזור לשחקן להתאים את סגנון משחקו הרצוי. אחת היכולות המעניינות במשחק, היא היכולת להעתקת הבסיסים (בעזרת בסיס נייד), יכולת העתקת הבסיסים מאפשרת לשחקן לפרוש את כוחותיו במקומות שונים על פני המפה ובכך להפתיע את יריביו. בדומה לפונקציות שמופיעות במשחקי תפקידים\אסטרטגיה, כל פעולה של השחקן תרשם בפרופיל המשתמש (שיעודכן בזמן אמת דרך רשת האינטרנט), עלייה בשלבים (לאור הצלחה במשחק), תאפשר לשחקן לקבל יכולות משחק חדשות שאמורות להציג את עליונותו הוירטואלית.

אחת ממצבי המשחק החדשים אמור להציג קרב מרובה משתתפים של 5 על 5. המטרה של יוצרי המשחק היא ליצור, מצב משחק זמין וקליל שיבוסס על עבודת צוות. כל שחקן בקבוצה יבחר מחלקה אחת וכך יהיה על השחקנים לשתף פעולה במה שאמור ליצור חווית משחק קבוצתית. אותי אישית מעניין לראות עד כמה ישופר מנוע המשחק מהיבטים יותר טקטיים, אני משחק במשחקי אסטרטגיה שנים רבות (בעיקר בסדרת רד אלרט), ומה שחורה לי זה שלמרות שהלחימה אומנם מבוססת ברובה על הקרקע, אין אפקט ממשי לקרבות\תמיכה אווירית מה גם שהמשקל של כוחות הקרקע הוא עצום. בנוסף מעניין לראות כיצד תעבוד יכולת העתקת הבסיסים מאחר והיא יכולה לשנות באופן דרמטי את חווית המשחק. הכוונה שלי שנגיד במקרה השחקן מגלה כוחות מתקדמים לעבר בסיסיו, האם תהיה אפשרות להתקפלות מהירה (ויש לומר פחדנית), או שתהיה מגבלה מסוימת בקיפול היחידות.

צרפת הכבושה

אם יש ז'אנר משחקים שלאחרונה זוכה לעדנה רבה, הוא ז'אנר המשחקים שמציג סביבת עולם פתוחה. בין אם מדובר בפרוטוטייפ או אינפמוס, קהל השחקנים מקבל כמות נכבדה של משחקים שעל הנייר מאפשרים לשחקן, שליטה נרחבת על המתרחש בסביבת המשחק. חברת Pandemic שהביאה לנו בשנים האחרונות את סדרת משחקי Mercenaries, עובדת בימים אלה על משחק חדש בשם The Saboteur שאמור להתרחש במלחמת העולם השנייה. עלילת המשחק אמורה לעקוב אחר בחור אירי בשם שון דוולין שמחפש נקמה על פשעי הנאצים בצרפת הכבושה. מנוע המשחק שמתבסס בעיקר על חבלה (סבוטאז' לפי מפתחי המשחק), אמור לאפשר לשחקן לזרוע הרס וחורבן במבנים של הצבא הגרמני. למרות שהשחקן יוכל להסתנן למבנים בצורה שקטה, גולת הכותרת המסתמנת של המשחק היא הפיצוצים והאש שיגרמו מהתקפותיו של השחקן.

02_the_saboteur_aug09_wm
02_the_saboteur_aug09_wm
04_the_saboteur_aug09_wm
05_the_saboteur_aug09_wm
06_the_saboteur_aug09_wm
08_the_saboteur_aug09_wm
11_the_saboteur_aug09_wm

מעניין לראות שהמשחק (שאמור לצאת בתחילת חודש דצמבר, ממש בשיאה של עונת החגים), אמור להציג סיפור מתגלגל, כאשר בתחילה פריס תהיה אפלה ומדוכאת ועם התקדמותו של השחקן, יקומו תושבים רבים ויניפו את דגל המרד (מנוע המשחק יאפשר לשחקן לשלב פעולה גם עם כוחות המודיעין הבריטים). המשחק אף מאפשר לשחקן להשתמש בכל כלי רכב אפשרי במשחק, במה שמהווה חלק בלתי נפרד מחווית המשחק בסביבת עולם פתוחה. ההרגשה שלי הן מהכתיבה של הידיעה והן מצפייה בסרטונים ובתמונות, שהמשחק לוקח את אותם אלמנטים שראינו במשחקי סביבת עולם פתוחה (רד פקשן למשל עשה שימוש גדול במנגנון ההרס), ופשוט מעביר אותם למלחמת העולם השנייה, האם שני ז'אנרים (מלחמת העולם השנייה ומשחקים בעלי סביבת עולם פתוחה), יצליחו לנפק שיתוף פעולה פורה, נחכה ונראה.תגובות
הוסף תגובה חיפוש
humi  - אחלה אתר   |2009-08-25 15:08:01
כל הכבוד על ההשקעה תמשיך כך ואני רואה את האתר מגיע רחוק.
ניר  - כל הכבוד   |2009-08-28 08:55:41
כתבה יפה
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות