Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר 9.9.09

גיימסנטר 9.9.09

דוא
אינדקס המאמר
גיימסנטר 9.9.09
Page 2
Page 3
כל הדפים

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, מידע רב ממסיבת העיתונאים של חברת ACTIVISION שנערכה היום בתל אביב, בין המשחקים שהוצגו ניתן לראות את שלל משחקי גיטר הירו, מארבל אולטימייט אליינס 2 ועוד.

סיבה למסיבה

חברת ACTIVISION היא אחת מחברות המשחקים הבולטות שממשיכות לתת חשיפה ותמיכה לקהל הישראלי. בדומה לשנים האחרונות, ערכה החברה מסיבת עיתונאים שנתית (תחת חסותם ותמיכתם של יבואני החברה בישראל, חברת "נאמקו-באנדי פרטנרס"), שבה הוצג ליין המשחקים של החברה לשנה הקרובה. מסיבת העיתונאים שהונחתה ברובה על ידי נציג החברה Arnaud Doudard שהגיע במיוחד מצרפת, חשפה לקהל המשתתפים נותנים רבים לגבי מכירות המשחקים ואף ציינה מספר אנקדוטות מעניינות שקשורות לקהל הישראלי(יחסית לאוכלוסייה הישראלית, מכירות המשחקים של סדרת משחקי גיטר הירו נחשבות לגבוהות במיוחד). מלבד סקירות על המשחקים שהציגו בחלקן גם מידע שיווקי (כמות המכירות של הסדרה בעבר, נתונים על המותג, תכולת האריזות), גולת הכותרת של מסיבת העיתונאים הייתה הדגמה חיה של גיטר הירו 5 (שכבר זמין בחנויות), מארבל אולטימייט אליינס 2 (גרסת הפלייסטיישן 3), משחק המרוצים BLUR (גרסת בטא שהוצגה על גבי קונסולת דיבאג של אקס בוקס 360). למרבה אכזבת הקהל, בלט בהיעדרו כותר הפעולה החדש,MODERN WARFARE 2 שנשמר עדיין בסוד.

כוחות העל של מארבל

למרות שבמסיבת העיתונאים הוצגו משחקים רבים שמבוססים על מותגים גדולים ומפורסמים, המשחק שאותי הכי הפתיע לטובה, הן ברמת המשחקיות והן ברמת הגרפיקה, היה דווקא כותר ההמשך למשחק מארבל אולטימייט אליינס. המשחק החדש אמור לקחת את סדרת התפקידים\פעולה אל עידן מלחמת האזרחים של מארבל. מלחמת האזרחים בעולם הקומיקס של מארבל, עוררה הדים רבים בשנים האחרונות לאור הקונפליקט שנוצר בין הדמויות השונות, הקונפליקט למעשה דרש מגיבורי העל להסגיר את זהותם לשלטונות ובכך גרם לגיבורים להילחם אחד בשני כאשר מצד אחד עומד איירון מן (בעד הסגרת הזהויות) ומצד שני עומד קפטן אמריקה שרוצה לשמור על זהותם הסודית של הגיבורים.המשחק החדש מציג 24 דמויות מפורסמות מעולם הקומיקס בהם ספיידרמן, וולברין, וונום, הענק הירוק, קפטן אמריקה, איירון מן, גמביט ועוד. השחקן עצמו ינהל קבוצה של ארבעה גיבורים שתצא למשימות השונות בצוותא, גולת הכותרת של יוצרי המשחק היא שמלבד היכולת לשלוט על הדמויות השונות בדרך פשוטה למדי (דרך הזזה של אחד ממקשי החיצים), השחקן יוכל להינות מיכולות התקפה משותפות. יכולות ההתקפה המשותפות שזוכות לשם FUSION, מאפשרות לשחקן ליצור מתקפות על בשילוב של שני גיבורים (לדוגמא שילוב של מתקפה בין ספיידרמן לוולברין). המשחק עצמו מבטיח להציג תמיכה ברשת למשחק של ארבעה שחקנים במקביל, ובהחלט יהיה מעניין לעקוב אחר מצבי הרשת של המשחק לאור ההשקה הצפויה של משחק התפקידים המקוון של סוני, שיהיה מבוסס על גיבורי הקומיקס של חברת DC.

MUA2_PAX01
MUA2_PAX01
MUA2_PAX02
MUA2_PAX03
MUA2_PAX04
MUA2_PAX05
MUA2_PAX06
MUA2_PAX07
MUA2_PAX08
MUA2_PAX09
MUA2_PAX10
MUA2_PAX11


אני אישית שיחקתי במשחק במשך מספר דקות וקיבלתי טעימה בסיסית ממנוע המשחק ומצביו השונים, אני חייב לציין שהתיאבון שלי רק גבר לאחר אותן דקות. למרות שהילדים ששיחקו לפני דאגו להתקדם ואף להבין את כל פונקציות הממשק (במיוחד את ממשק ההתקפות המשותפות), אני שיחקתי עם קבוצת שחקנים ששילבה את ספיידרמן, וולברין, קפטן אמריקה ואיירון מן ולא ממש הצלחתי להתקדם במשימות. מאחר והמשחק מתבסס על מערכת שדרוגים רחבה של מתקפות, לא יצא לי להכיר את מגוון ההתקפות של גיבורי העל. הדבר שהכי הרשים אותי במשחק, הוא שהגרפיקה היא פשוט נהדרת, המשחק מתחיל באווירה גשומה ואפורה למדי והדינאמיקה של הסביבה בהחלט עושה חסד עם גיבורי העל שנראים פשוט מצוין.תגובות
הוסף תגובה חיפוש
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות