Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר - 2.10.09

גיימסנטר - 2.10.09

דוא
אינדקס המאמר
גיימסנטר - 2.10.09
Page 2
כל הדפים

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, מידע חדש לגבי מצבי המשחק החדשים של סמקדאון נגד רו 2010,  תמונות וסרט חדש מסופר סטריט פיייטר 4, ומידע נוסף על אססינס קריד 2.

יריבויות חדשות

בעוד שלושה שבועות צפוי לצאת לחנויות הכותר החדש בסדרת משחקי סמקדאון נגד רו. למרות שהחודש הקרוב צפוי להיות רווי במשחקים (גם כאלה שנופלים תחת אותו קהל יעד שאמור לשחק בסמקדאון), העניין סביב המשחק מתחיל לגבור לאור המידע החדש שחושפת חברת THQ באתרי המשחקים השונים. בימים האחרונים מפרסמים אתרי גיימספוט ו-IGN, פרטים חדשים לגבי מצבי המשחק החדש והתאמתם למנוע המשחק.

החידוש הראשון שנשמע לפחות על הנייר מאוד מרענן, מיועד בעיקר לאוהדי ההאבקות הכבדים (בהתאם לרוב הפונקציות החדשות שמציג המשחק השנה). בתפריטי המשחק, תהיה באפשרותו של השחקן להיכנס למצב היריבות, מצב זה יאפשר לשחקן להגדיר לכל מתאבק במשחק, חמישה חברים וחמישה אויבים. ההתאמה הזאת, אמורה להשפיע באופן ישיר על הקרבות (נכון לעכשיו רק בקרבות הראווה ולא בקרבות העונה), מאחר והיא תעשה שימוש במנוע התערבויות חדש. נושא ההתערבויות בקרבות שקיים מאז ומעולם בעולם ההאבקות, תפס תאוצה אדירה בסוף שנות התשעים, במהלך מלחמת ימי שני והפך לחלק אינטגרלי מקרבות רבים ואף הוביל למספר רגעים בלתי נשכחים (ההצטרפות של טריפל אייץ' לאוסטין ביום לאחר רסלמניה 17).

כאשר ישחק השחקן בקרב ראווה, ידע המשחק לעשות שימוש במאגר האויבים\חברים שהוגדר מראש וישלב את ההתערבויות בשלבי מפתח בקרב (לרוב יופיע המתאבק בשלבי ההכרעה של הקרב ולא בתחילתו). הכוונה של היוצרים ברורה, אבל יהיה מעניין לראות את הביצוע כי עד היום, כל נושא ההתערבויות היה בעייתי מאוד לאור האינטליגנציה המלאכותית של היריב שפשוט לא תפקדה כראוי (בדרך כלל המתאבק נכנס לזירה למספר שניות ולאחר מכן, הפך לסטטי למדי). לפי מה שמסתמן נכון לעכשיו, ההתערבויות יהיו אטרקטיביות יותר מבעבר כאשר המתאבקים יפרצו לזירה דרך הקהל בנוסף לפריצה הרגילה מהכניסה, מה שיפה זה שמתאבקים בכירים ייהנו מאנימציות התערבות מיוחדות. הכוונה היא שאם תשחקו עם טייקר, כאשר הוא יתערב יכבו האורות בזירה ומיד לאחריהן, יופיע טייקר בזירה, בעוד שקיין ינסה להתערב, תאורת האולם תשתנה בדומה למציאות.

בהחלט יהיה מעניין לראות אם ניתן יהיה לשלב את מנגנון ההתערבויות\יריבות החדש עם מצב יצירת הסיפור, כי אני כבר רואה כיצד אנשים מנסים לשחזר את הפלישה המפורסמת של ה-nWo לזירה. בנוסף למצב היריבות החדש, נחשפו פרטים נוספים לגבי קרב הסקראמבל וקרב הרויאל ראמבל שזוכה לשדרוג גדול בהשוואה למשחקי העבר. קרב הסקראמבל שהופיע בשמועות האחרונות ששטפו את הרשת בשבועות האחרונים, אושר באופן רשמי וכעת ניתן לכתוב שהוא ייהנה מתמיכה של חמישה שחקנים (תהיה אפשרות להגדיר את משך הקרב, כאשר האפשרות המקסימאלית היא 20 דקות).  לפי הכתבה בגיימספוט, ינוהל הקרב ללא כל חוקים ולכן השימוש בנשקים יהיה חופשי למדי. שימוש בנשקים אולי נשמע טוב על הנייר אבל לדעתי זה עשוי להפוך את הקרבות לבאלגן גדול (בדומה למה שקורה בקרבות הסולם, מרובי המשתתפים).

קרב הרויאל ראמבל שעבר שינויים רבים במרוצת השנים (ואף במשחק האגדות שיצא בשנה שעברה), עומד לעבור שינויים נוספים. מעבר לשינוי במנוע, צפוי הקרב להציג שינוי קוסמטי כאשר הכניסות של המתאבקים יותאמו לאווירת הקרב, במקביל לכך המאבקים שיודחו, יצעדו בחזרה לאזור שמאחורי הקלעים מבלי שייעלמו בפתאומיות מהמסך. השיפורים במנוע עצמו אמורים לכלול מספר מנגנוני הדחה שונים שיאפשרו לשחקן לפתח טקטיקת התקפה וטקטיקת הגנה. באספקט ההגנתי, ניתן יהיה להשתחרר מכל ניסיון הדחה בלחיצה על מקש ה-R1 בשלט הפלייסטיישן 3 (בהנחה שהשחקן אגר תרגיל סיום). באספקט ההתקפי, יעבדו מנגנוני ההדחה על פי אזורים מסוימים בזירה, לדוגמא כאשר המתאבק יהיה בפינות הזירה, יופיע מיני משחק מבוסס כפתורים (ככל הנראה שדרוג של אחד ממנגנוני ההדחה מהראבל של משחק האגדות), המיני משחק יציג על המסך כפתור שעליו יצטרך השחקן ללחוץ לפני היריב, לחיצה נכונה תקרב את היריב אל ההדחה. מנגנון נוסף יכנס לפעולה כאשר המתאבק היריב יהיה קרוב לחבל התחתון של הזירה ויהיה מבוסס על לחיצה מתוזמנת, הכוונה היא שיופיע מד שידרוש מהשחקן לעצור בנקודה מסוימת (אזור שיהיה צבוע בצבע כחול), בהחלט יהיה מעניין לראות אם המנגנון הזה יהיה דומה לקרבות הכלוב או למנגנון ההצמדה שמציגים עקרונות דומים.

לוחם רחוב משודרג

חברת CAPCOM שהציגה בשנה האחרונה, מגוון רחב של משחקים נהדרים בהם רזידנט אוויל 5 וביוניק קומנדו. הודיעה על כוונתה לשחרר את הגרסה המשודרגת של המשחק סטריט פייטר 4, בדומה לתדמית שמזוהה כל כך עם הסדרה עוד מימי הסופר נינטנדו (תחילת שנות התשעים). המשחק המשודרג שייקרא "סופר סטריט פיייטר 4", אמור להציג 8 דמויות חדשות בהם דמויות מוכרות (טי-הוק ודי ג'יי) לצידן של דמויות חדשות (דמות חדשה של בחורה בשם יורי), במקביל לקומבואים המיוחדים שהוצגו במשחק בשנה שעברה (ולפי דעתי, תרמו רבות לאלמנט הטקטי של הקרבות).

DJYvsCHB_ARG_014_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_ARG_014_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_ARG_017_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_ARG_031_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_ARG_033_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_BTL_002_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_BTL_021_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_BTL_024_BMP_jpgcopy
DJYvsCHB_BTL_026_BMP_jpgcopy
HWK_Result_bmp_jpgcopy
HWKvsRIC_ARG_044_bmp_jpgcopy
JRI_Result_bmp_jpgcopy
screen_1_bmp_jpgcopy
screen_2_bmp_jpgcopy
screen_3_bmp_jpgcopy
screen_4_bmp_jpgcopy
screen_6_bmp_jpgcopy
screen_8_bmp_jpgcopy


בהחלט יהיה מעניין לעקוב אחר ההתפתחויות ונושא התמחור של המשחק החדש, כי למעשה מדובר בשדרוג (גם אם יכיל המשחק מצבי משחק חדשים, יהיה מדובר בשדרוג של המשחק משנה שעברה). יהיה מעניין לראות אם קהל היעד של המשחק, יתנהג בדומה לקהל היעד של משחקי הספורט (קהל שהולך וקונה בכל שנה את המשחק החדש, בעיקר בגלל המותג ולאחר מכן בגלל השינויים במשחק).תגובות
הוסף תגובה חיפוש
שי ספיר  - לא יכול לחכות יותר   |2009-10-02 05:36:22
לסמאקדאון....
לפי מה שהבנתי בראמבל יהיה ניתן גם להעיף מהעמוד של הזירה.....
בכל אופן חבל שהסקראמבל לא במצב רשת וגם הראמבל לא...
אורון V1  - תודה על העדכון אורן   |2009-10-03 00:52:20
רועי   |2009-10-07 07:10:49
מה אם הפרסומות של גוגל?
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות