Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר 5.11.09 – יומו השני של החידון

גיימסנטר 5.11.09 – יומו השני של החידון

דוא
אינדקס המאמר
גיימסנטר 5.11.09 – יומו השני של החידון
Page 2
כל הדפים

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, יומו השני של חידון הקומיקס הגדול, מידע לגבי מערכת פיתוח חדשה של חברת EPIC, פרטים לגבי חבילות הרחבה למשחקים מובילים ועוד. 

קומיקסים ומשחקים במתנה – היום השני

יום החידות הראשון, היה מוצלח והביא תשובות מפורטות ומלאות מפי גולשים רבים (למרבה ההפתעה, הגולשים לא התקשו בכלל ורובם ענו נכונה על כל השאלות). בהתאם לתקנון המבצע, חמשת הגולשים הראשונים שענו נכונה על השאלות עלו להגרלה הכללית. לפניכם מוצגים שמותיהם:

שרון הרט, טל משאלי, זוהר צלח, יונתן גרין, מורן צמח.

הנה התשובות לשאלות:

1.ספיידרמן, הענק הירוק, איירון מן, וולברין.
2.אורוקו סאקי.
3.מארק מילר.
4.איירון מן ניצח במלחמת האזרחים.
5.קייסי ג'ונס הוא הבחור במסיכת ההוקי.
במסגרת החידון יוגרלו הפרסים הבאים:

1. גרסת הפלייסטיישן 3 של משחק הפעולה Marvel ultimate alliance 2

2. גרסת הפלייסטיישן 3 (הורדה דיגטלית) של המשחק TURTLES IN TIME.

3. אוגדן הקומיקס THE ROAD TO CIVIL WAR של חברת מארבל.

4. שובר קנייה ברשת חנויות קומיקס וירקות על סך 50 שקלים.

את התשובות ניתן לשלוח לכתובת המייל הבאה:

כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

לפניכם תקנון המבצע, השתתפות בחידון, מאשרת את הסכמתכם לנוסח המצוין מטה.

תקנון המבצע:

1. התשובות הנכונות שיתקבלו ויאושרו, הן אך ורק התשובות שנבחרו על ידי צוות השופטים שכתב את נוסח השאלות (לא יתקבלו נוסחים חלקיים\אלטרנטיביים).

2. על הקוראים המשתתפים במבצע, לכתוב את שמם המלא, כתובת המייל המדויקת ואת התשובות לפי סדר הופעתן בחידון.

3.חמשת העונים ראשונה יוגדרו על פי זמן הגעת התשובות לתיבת המייל, אין כפל מבצעים (קורא שעלה להגרלה לא יכול לחזור ולהשתתף פעם נוספת).

4. את הפרסים ניתן יהיה לאסוף בסניף הראשי של חנות קומיקס וירקות ברחוב המלך ג'ורג בתל אביב (על הזוכה להסכים עקרונית ששמו יופיע באתר לאחר זכייתו).

5. אתר OGELIVE ורשת חנויות קומיקס וירקות, יכולות לבטל את המבצע ללא כל הודעה מוקדמת.

6. שאלות החידון יופיעו באתר OGELIVE בימי ג',ד,ה' בשעות הערב במהלך השבוע הראשון של חודש נובמבר (השאלות האחרונות יופיעו בחמישי לחודש).

חידון – שאלות היום השני

יום שאלות שני:

1. מי צייר את הקומיקס Civil War?
2. כמה זרועות יש בחליפה החדשה של ספיידרמן בCivil War?
3. במשחק TURTLES IN TIME, יכול השחקן לאסוף פיצות וירטואליות, מה תפקידן של הפיצות הללו (יתקבלו רק תשובות מלאות)?
4. אחת הדמויות באולטימייט אליינס 2, זכתה לסרט קולנוע שבו גילם את הגיבור בן אפלק, באיזה דמות מדובר?
5. האם ת'ור מופיע ב-Civil War?


המשחק בידיים שלך

בשנים האחרונות, מנסות חברות משחקים רבות לשלב תכנים שנוצרים על ידי השחקנים כחלק אינטגראלי בחווית המשחק (ליטל ביג פלאנט לדוגמא), למרות שתופעה זאת מצליחה ואף מגבירה אצל חלק ניכר מהשחקנים את הרצון ליצור משחק שלם, עדיין צריך כושר בתכנות, ידע בתוכנות אנימציה והרבה מזל בשביל להפיק משחק באורך מלא.

לפני זמן קצר חשפה חברת EPIC, שאחראית בין היתר על סדרת משחקי GEARS OF WAR הנהדרת, את כוונתה לשחרר מערכת יצירה חינמית שתאשר לשחקן\יוצר לעבוד עם אחד ממנועי המשחקים המפורסמים ביותר, מנוע אנריל 3. מנוע התלת-מימד המפורסם שמשולב רבות במשחקים רבים בשנים האחרונות (הן גבי המשחק והן על גבי קונסולות המשחקים), מאפשר ליוצר ליצור, לעצב ולהפוך את חזונו למציאות. כלי העריכה החדש שישווק בחינם, יאפשר ליוצרים ליצור למעשה משחק מלא, כאשר רק הפצה מסחרית של המוצר תחייב רישיון כלשהו. דבר זה יאפשר לגופים רבים בהם מוסדות לימוד, יוצרים מתחילים, שחקנים מהשורה, לנסות ולעבוד על משחק ואולי אף בעתיד להקים חברת משחקים.

udk_animation
udk_animation
udk_audio
udk_editor
udk_facefx
udk_lighting
udk_particle_effects
udk_scripting
udk_shaders
udk_speedtree
udk_terrain


מדובר למעשה בצעד מהפכני, מאחר ובעבר התאפשר לגשת למנוע, רק דרך מצבי העיצוב של משחקיה של EPIC (במטרה להפיק מודים), מאחר והיא מאפשרת לקהל הרחב לגשת לכלי העיצוב המתקדמים ביותר שבהם עושים שימוש מעצבי המשחקים המובילים בעולם (נכון לעכשיו, תאפשר המערכת ליצור אפליקציות למחשב בלבד, כאשר האפשרות למשחקי קונסולות תתאפשר בעתיד). בין פונקציות המערכת החדשה, תתאפשר גישה מלאה לכלי העריכה של אנריל שיאפשר ליוצר להשתמש ב- Unreal Matinee(כלי אשר מאפשר לעצב ולשלב סצנות מעבר הוליוודיות במנוע המשחק), במקביל לשימוש ב- Unreal Cascade(עורך סביבתי שמשתמש ביכולות פיזיקליות מתקדמות בשביל לעצב אש, ערפל, פיצוצים וכדומה). דבר מעניין נוסף הוא שהמערכת תשלב תמיכה במערכת הפיזיקה החדשה של חברת NVIDIA (PhysX) ואף תציג מערכת אנימציות בשם AnimSet Viewer שאמורה לאפשר ליוצר לשלוט על תנועות השרירים והעצמות של הדמויות השונות.

בתור כתב משחקים ואחד שחלומו האמיתי הוא ליצור משחקים (בשנים האחרונות אני עובד על שני תסריטים למשחקי מחשב), אני חייב לציין שההודעה הזאת עשתה לי את היום. אני יודע שהידע הטכני שלי מוגבל (הסיבה המרכזית שבגינה האתר לא זוכה לעיצוב טוב יותר), ולכן אני מקווה שהכלי הזה בשילוב נכון של מדריכים (EPIC, מדברת על מערכת הדרכה נרחבת שתכלול מדריכים רבים, ותמיכה רבה), תעזור למפתחים רבים להפוך את חלומם למציאות. אני בדעה שדבר כזה יכול אף להזריק דם חדש לבתי הספר הישראלים שמנסים ללמד פיתוח של משחקים (נכון לעכשיו בעיקר משחקי קאז'ואל ולא משחקים רחבי היקף). הטמעה של מערכת חדשנית שעושה שימוש במנוע תלת המימד המוביל בתעשייה, בהחלט מהווה בשורות טובות לכל אדם שקשור לתעשייה.

הנה האתר בו תוכלו להוריד ולנסות את המערכת החדשה:

www.udk.com


תגובות
הוסף תגובה חיפוש
יוסף השמן  - נהנתי לקרוא!!!   |2009-11-05 15:58:38
מתי תכריזו מי זכה בהגרלה
אורן נתן  - תשובה     |2009-11-06 06:45:06
בסיום פרסום החידות (לאחר שיהיו 15 פותרים נכונה בסך הכל), תיערך ההגרלה בחנות קומיקס וירקות, ומיד לאחריה, יפורסמו שמות הזוכים (וכמובן שניצור איתם קשר).

תודה.

הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות