Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר 13.4.10 - UFC 2010 בקרוב בחנויות

גיימסנטר 13.4.10 - UFC 2010 בקרוב בחנויות

דוא
אינדקס המאמר
גיימסנטר 13.4.10 - UFC 2010 בקרוב בחנויות
Page 2
כל הדפים

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, עדכון נרחב לגבי גרסת 2010 של משחק הלחימה,UFC UNDISPUTED, עדכון מטבלת מכירות המשחקים ואף חדשות לגבי המשחק החדש של ספיידרמן.

נוק אאוט לפנים

בחודש הבא צפויה חברת THQ, לשווק לחנויות את גרסת 2010 של משחק הלחימהUFC UNDISPUTED, שמבוסס על ארגון הלחימה האולטימטיבית. כזכור בשנה שעברה, היהUFC UNDISPUTED, אחד מהמשחקים המפתיעים של השנה ובהחלט הצליח איפה שהרבה משחקי UFC נכשלו עם השנים, להעביר את חווית הקרב לקונסולה הביתית.

למרות שבאופן טבעי אצל משחקי ספורט, עולה השאלה מה ניתן לחדש בספורט בו לא משתנים החוקים כל שני וחמישי (כן לוזון וקופל, אני מתכוון אליכם...), ובו המנוע זכה לשבחים בשנה שעברה. בפועל מבטיחה THQ שינויים וחידושים רבים (צריך לזכור ש-EA עומדת לשווק כותר MMA מתחרה בקרוב), בהם מערכת התחמקויות חדשה, מערכת יציבה חדשה שתאפשר (במשחק הקרקע), נוק אאוט מכל מצב, סגנונות לחימה חדשים (האבקות יוונית-רומית, קארטה) ועוד.שינוי מעניין שהוסיפו במנוע המשחק, בהשוואה לשנה שעברה הוא השימוש בכלוב האוקטגון. השימוש בכלוב אמור לאפשר לשחקנים לפתח טקטיקה חדשה\מציאותית בה הם נועלים את הלוחמים בפינות הכלוב, דוחפים אותם כהכנה להנחתה ועוד. הוספה זאת, קטנה ככל שתהיה, יכולה להיות מאוד משמעותית בפועל, ולשפר את חווית המשחק, מה גם שלוחמים רבים עושים בה שימוש בפועל.

מצבי המשחק החדשים אמורים להציג מצב עונה משופר לצד מצב אליפויות ומצב טורנירים. מצב העונה המשופר, אמור כלל הנראה להתבסס עדיין על יצירת מתאבק (משהו שדיי איכזב אותי במשחק הקודם), כאשר השיפורים אמורים להגיע בתחום האימונים (ניתן יהיה לשלב אימונים עם שחקנים נוספים ברחבי הרשת וכך ליצור מחנות אימון וירטואליים). בנוסף אמור צוות השדרים במשחק (מייק גולדברג וג'ו רוגאן), להתאים את השדרות לרמת ביצועיו של השחקן וסגנונו בפועל, דבר זה יהיה בהחלט מעניין לצפייה\שמיעה, מאחר והמשחק מציג כל כך הרבה סגנונות ומעברים שכולי תקווה שלא יהיה מדובר בשדרות שתחזור על עצמה.

50583_GSP_vs_Hardy_0033
50583_GSP_vs_Hardy_0033
50586_GSP_vs_Hardy_0049
50587_image-2010-03-23-23-47-41
50588_Mir_vs_Carwin_0006_ra
50593_Mir_vs_Carwin_0041_ra
50594_Mir_vs_Carwin_0048


מצב האליפויות אמור לאפשר לשחקן לתמרן בין 5 קטגוריות המשקל השונות ולנסות לזכות באליפות תחת ניסיון בודד ובריאות נגררת בין קרב לקרב (ככל הנראה מין מצב SURVIVAL). מצב הטורנירים כשמו כן הוא, מצב בו השחקן יוצר טורניר (הן יחידים והן קבוצות), עד ל-16 משתתפים במה שאמור להוות אטרקציה לקהל הביתי.

מצב משחק שאולי נשכח קצת לאור כל החדשות האחרונות, הוא מצב הקרבות הקלאסיים שלפי דעתי היה גולת הכותרת של המשחק בשנה שעברה. המצב אשר הציג שורה של קרבות קלאסיים מהיסטוריית הארגון, ואיתגר את השחקן לנסות ולשחזר את המהלכים השונים, כאשר סיום מוצלח הביא לקליפ מהקרב האמיתי. במשחק השנה צפוי המצב לזכות לשדרוג, הן בשם (מעתה אמרו "קרבות אולטימטיביים"), והן בתוכן עצמו. בתוכן עצמו צפוי השחקן לזכות לאתגרים מרובים בהם גם האפשרות לשחק בתור המפסיד של הקרב (בניסיון לספק סיום אלטרנטיבי), בנוסף לכך יחולקו הקרבות למספר קטגוריות במטרה להקל על השחקן ולהכין אותו בצורה יותר טובה לקרב. אלו מכם שיבחרו לשחק בגרסת הפלייסטיישן 3, ישמחו לדעת שהגרסה צפויה להכיל כחמישה קרבות נוספים מאשר גרסת האקס בוקס 360 (סך הכל 20 קרבות), בין הקרבות ניתן למצוא את הקרב בין רויס ג'רייסי למאט יוז מ-UFC 60 וקית' ג'ארדין נגד פורסט ג'ריפין מ-UFC 66.

השאלות שעולות לי בראש בזמן הציפייה למשחק, הן האם זמן הקרבות יתארך לאור השינויים במנוע (בשנה שעברה, רוב מוחלט של הקרבות הוכרע בסיבוב הראשון), בנוסף לרצון שלי בשיפור משמעותי במצב הרשת של המשחק (המצב עצמו היה אטרקטיבי אבל השרתים לא היו הכי ידידותיהם למשתמש). המשחק אמור לצאת לחנויות בסוף חודש מאי ועד אז, צפו לעוד כתבות.תגובות
הוסף תגובה חיפוש
Reiko   |2010-04-17 09:36:53
האמת שאני לא ממש מעוקבי ה UFC, לראשונה נתקלתי בזה כשיצא המשחק בשנה שעברה שבהחלט הציב רף חדש והיווה באמת מתחרה לFNR של EA
לפי איך שזה נראה המשחק הזה הולך להיות עוד יותר טוב מקודמו ככה שכנראה הם הולכים לשלוט גם בנתח שוק הזה.

ספיידרמן נראה כמו ה'תשובה' לבאטמן, וזה נראה מעניין
נחכה ונראה מה ייצא לאקטיביז'ן
בסך הכל המשחקי 'סופר הירוס' האלה תמיד מכניסים איפשהו כסף, נקווה שהם יעשו עבודה לא פחות טובה ממה שעשו עם באטמן.

פיינאל פאנטזי החדש, לפי מה ששמעתי זה בעיקר תגובות מאוכזבות מהמשחק, כנראה שמהרגע שמפסיקים להיות אקסלוסיביים אז גם מתבטא בהשקעה.
אני רק אציין שהיה לי את פיינאל פאנטזי 7 בפלייסטיישן הראשון וזה היה בזמנו המשחק הכי טוב שיצא.
לא יכול להגיד לגבי המשחק החדש אבל כנראה שהם איבדו קצת מהקסם שהיה להם באותה תקופה.
אורן נתן  - תגובה     |2010-04-17 11:26:18
עקרונית ארגון ה-UFC, מצליח בצורה מדהימה באמריקה בשנים האחרונות. במידה מסוימת הוא מושך המון עניין וכסף (ואפילו הימורים בווגאס), כך שהוא הולך ונהיה יותר רלוונטי לאמריקאי הממוצע מענף האגרוף.

המשחק החדש באמת נראה יותר טוב מהמשחק של שנה שעברה, אבל צריך לראות עד כמה השינויים הקטנים במנוע, יתרמו לו. בשנה שעברה שיחקתי גם ב-UFC וגם ב-FIGHT NIGHT, ואני חושב שפייט נייט היה טוב יותר בדברים הקטנים (משחק רשת מעולה, שיתוף יצירות, מצב עונה מהנה יותר).

אני באמת מקווה שספיידרמן יזכה לטיפול שזכה לקבל באטמן, כי בשנים האחרונות, לא רק שהמשחקים של ספיידרמן כוונו לקהל צעיר, הם לרוב אכזבו. רמת האלימות במשחק אמורה להתבטא בדירוג הגילאים שלו, ולכן צריך לראות אם הוא ייזכה לקבל דירוג גבוה יותר, מה שיאפשר לנו לדעת, אם נראה שם דם, או סצנות שלא הופיעו במשחקים בעבר.

לגבי פיינל פאנטזי, עוד לא שיחקתי במשחק החדש, אבל גם אני הבנתי שהוא אכזב חלק מהגיימרים. אני אומנם לא שיחקתי במשחק השביעי שנחשב לאגדה (יש שמועות שיעשו לו ריימייק לפלייסטיישן 3), שיחקתי במשחק השמיני בסדרה שהגיע על פני ארבעה דיסקים, והוא היה מעולה, גם עשר היה ממש טוב.

בכלל חסר לי משחקי תפקידים טובים, האחרון הנורמלי ששיחקתי היה ETERNAL SONATA (המנוע היה כיף, הסיפור הזוי לגמרי).

אלמוני   |2010-04-20 14:37:21
תודה על כל הסיקורים, מחכה לראות את המשחק של UFC=)

אחלה עבודה אורן
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות