Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר 15.4.10 - ברוכים הבאים למונדיאל

גיימסנטר 15.4.10 - ברוכים הבאים למונדיאל

דוא
אינדקס המאמר
גיימסנטר 15.4.10 - ברוכים הבאים למונדיאל
Page 2
כל הדפים
האגדות חוזרות?

אם הייתי יודע שבשנת 2010, אראה את אירוע ההאבקות הגדול של השנה בשידור ישיר ועדיין אראה את ברט הארט, שון מייקלס ואנדרטייקר מתאבקים, הייתי חושב שמדובר בחלום (טוב, לפחות בנושא של ברט, היה עדיף אם זה היה נחסך מאיתנו). בכל מקרה חברת THQ, שחתמה בשעה טובה על חוזה חדש עם ארגון ה-WWE (שתקף אף הוא לחמש שנים), עובדת ככל הנראה על כותר האבקות חדש, וכן, לא מדובר בגרסה השנתית של סמקדאון נגד רו (שאף היא בפיתוח).

השמועות כמיטב המסורת של THQ, מתחילות לאט, דרך שביבי מידע, במטרה ליצור הייפ שלפעמים עושה למשחק יותר נזק מתועלת. בשבועות האחרונים, חשף מנהל העבר האגדי, פול ברר שזכור לרובנו בתור המנהל של הקברן בשנות התשעים המהוללות, שהוא הוזמן לתרום את קולו למשחק האבקות חדש. בתחילה הוא דיבר על כך שמדובר בסמקדאון נגד רו 2011, ולאחר מכן חשף שהוא הוזמן להקלטה נוספת בנוגע למשחק האבקות חדש. בניסיון להמשיך את גל השמועות, אתר משחקי ההאבקות GAMINGRING.COM, חשף מספר נתונים (לא רשמיים כמובן), שחברת THQ, מתכננת ככל הנראה, כותר המשך למשחק אגדות הרסלמניה שיצא בשנת 2009, ולא זכה להצלחה מסחררת.לפי הדיווחים השונים, הגישה שאותה תחפש החברה השנה, אם וכאשר, היא גישה ארקיידית לחלוטין, במה שאמור להציג קרבות ותרגילים על-אנושיים ומצועצעים במידה. הקונוטציה שעולה מיד לראש היא משחקי ההאבקות הארקיידים של אמצע שנות התשעים, שלא בדיוק הצליחו והיוו ציון דרך שמרבית אוהדי ההאבקות לא היו רוצים לזכור. ההשערה שעולה משמועה כזאת, היא שהמשחק יפנה לקהל צעיר יותר ואין דבר יותר ברור מזה, מאשר גרסת WII אפשרית. אני שמעתי לא פעם ולא פעמיים, טענות רבות מפי אוהדים על כך שגרסת סמקדאון נגד רו 2010 שיצאה ל-WII, הייתה מתחת לכל ביקורת (כל האספקט האינטראקטיבי שהופיע בשנים האחרונות נעלם), ולכן יתכן ומדובר בפיצוי אפשרי.

אני גם לא שולל את האפשרות שמדובר בניסיון (שאותו מאוד רציתי לראות), לעשות כותר ארקיידי שיהיה מקביל לסדרת משחקי סמקדאון, בדומה למה ש-EA, עושה עם סדרת משחקי NBA STREET.

בכל מקרה, זה היה אייטם על כלום..., מעניין אם בקרוב נראה התפתחויות.

גירס בפעם השלישית והאחרונה?

משמועה חמה אחת, למשהו שהיה שמועה כבר הרבה זמן (בינינו לא היה צריך להיות מדען טילים בשביל לנחש שעובדים על כותר חדש), חברת EPIC, הודיעה באופן רשמי על כוונתה להשיק כותר שלישי בסדרת משחקי הפעולה, GEARS OF WAR. למרות שהמשחק צפוי לפספס את עונת החגים הקרובה (תאריך היציאה נכון לעכשיו הוא בעוד שנה בדיוק, אפריל 2011), הבאז סביב המשחק רק צפוי ללכת ולהתגבר.

סדרת משחקי GEARS OF WAR, נחשבת ביחד עם סדרת משחקי HALO, לסיבה למה אנשים רבים קונים אקס בוקס 360 (התורים בארצות הברית מעידים שהמושג "משחק שמוכר קונסולה" בהחלט תקף במקרה הזה). עלילת המשחק אשר מציגה את מסעם של צוות דלתא (בהנהגתו של מרקוס פיניקס), להצלת החיים על פני כוכב הלכת סרה, אמורה לסגור את כל הפינות והשאלות שעלו משני המשחקים הראשונים, ולפי מפיק המשחק קליף בלזניסקי הכותר החדש הולך להיות הגדול והמושקע ביותר.למרות שמלבד טיזר קצר ומספר תמונות, לא נחשפו פרטים מיוחדים לגבי המנוע עצמו, ניתן לרשום שלראשונה אמור המשחק להציג בחורה בצוות דלתא (דבר שבטוח יעניין גיימרים נוספים), לצד אויבים ונשקים חדשים (הדיבור הוא על אויב שיכול לשנות צורה בזמן אמת), מעבר לכך, מסתמן שקמפיין המשחק יאפשר לארבעה שחקנים לשחק בו זמנית, וכל זה מבלי שדיברנו על מצב הרשת של המשחק...

כפי שנכתב ונאמר, מדובר רק ביריית הפתיחה (תרתי משמע), ויהיה מעניין לראות אם התרנגולת שהטילה ביצי זהב בהם ספרים, סרט קולנוע, והכנסות של עשרות מיליוני דולרים, אכן תגיע לקיצה בעוד כשנה.

גיימסנטר VOD

אורן נתן.

 שמור את הכתבה ברשת החברתית
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! Twitter! TwitThis Joomla Free PHP


תגובות
הוסף תגובה חיפוש
תומר   |2010-04-16 03:18:33
אתה בטוח ששיחקת בדמו?
אם כן,שחק דקה בשתי מקשים,אני התחברתי לזה מאוד כאחד שהוא שנים בפיפא וזה מאוד נוח ודווקא קרו מצבים שהשחקן מסר די יפה מסירת עומק או הרים הגבהות יפות למדי לרחבה
לאלה שמשתמשים בריבוע לבעיטה יקח קצת זמן להתרגל לקטע שפה בעיטה זה עיגול,אבל השאר בשתי מקשים האלה מעולה,אני מאמין שגם תרגילים איכשהו אפשר לעשות...
אורן נתן  - re:     |2010-04-16 07:39:28
תומר כתב:
אתה בטוח ששיחקת בדמו?
אם כן,שחק דקה בשתי מקשים,אני התחברתי לזה מאוד כאחד שהוא שנים בפיפא וזה מאוד נוח ודווקא קרו מצבים שהשחקן מסר די יפה מסירת עומק או הרים הגבהות יפות למדי לרחבה
לאלה שמשתמשים בריבוע לבעיטה יקח קצת זמן להתרגל לקטע שפה בעיטה זה עיגול,אבל השאר בשתי מקשים האלה מעולה,אני מאמין שגם תרגילים איכשהו אפשר לעשות...


שלום תומר,

עקרונית שיחקתי בדמו אבל לא השתמשתי במערכת השליטה החדשה, אני חושב שהיא אטרקטיבית ומעניינת, אבל בהחלט קשה לשפוט אותה לפי דמו של 4 דקות (אני מניח שתסכים איתי כאן), הרי היא צריכה להיבחן לאורך זמן, אבל אין ספק שאפשרות זאת תמשוך שחקנים רבים למשחק וזה דבר חיובי.

Reiko   |2010-04-17 09:53:50
אם יש משהו שאני שונא ב EA (אבל מצד שני יאמר לזכותם שזה נטו לטובתם) זה שהם כל שנה (ולעיתים גם פעמיים בשנה) מוציאים את אותו המשחק עם פיצ'רים קטנים חדשים ועושים אותם 'כאלה' גדולים.
אין ספק שהאיצטדיונים והקהל נראה יותר אותנטי וחי, אבל למה לעזאזל לא יכולתם לעשות את זה ב-3 שנים האחרונות??
גם השינויים כל פעם בשליטה די מעיק, אבל לפחות הם השאירו את השליטה ה'קלאסית'.
אין ספק שהמונדיאל זאת חוויה פעם ב4 שנים, אבל המשחקים האלה (יורו ומונדיאל) הם חד פעמיים לטעמי , ואחרי הטורניר הם די מאבדים את הטעם שלהם.
לראייה- המשחק מונדיאל האחרון שקניתי היה לפני 12 שנים למחשב , צרפת 98.

בקשר ל THQ, שוב עם השמועות ושוב מסתירים דברים.
להגיד לך את האמת ? אותי זה לא מעניין.... לדעתי הם עדיין לא בשלים \ אין להם את היכולת להוציא את השפן מהכובע ובאמת להפוך ב180 את כל מה שהם עשו עד עכשיו, פשוט עדיין אין להם את זה...
המזל היחיד שיש להם זה שהם היחידים שיש להם זכיינות לענף, אחרת חברה רצינית אחרת מזמן היתה עוקפת אותם בסיבוב.

RDR נראה ממש ממש טוב והוא בהחלט ייכנס לרשימת הקניות (מתישהו)
מזכיר לי מאוד את CALL OF JUAREZ 2 רק ממבט שלישי, כמעט אותם אלמנטים ומשחקונים ....
COJ2 יכל היה להיות הרבה יותר טוב אלמלא UBISOFT היתה המפיצה.
בכל אופן, RDR הולך להיות להיט בטוח!


ואגב, בלור זה אקסלוסיבי לאקס-בוקס ?
כדאי שזה יהיה אקסלוסיבי לא ? עוד מעט גם ככה יוצא GT5 ....(עוד שנה?)

אורן נתן  - תגובה     |2010-04-17 11:06:17
נתחיל מהסוף, BLUR אמור לצאת גם לפלייסטיישן 3, הוא אומנם מפותח על ידי הצוות שעשה בזמנו את פרוייקט גות'האם לאקס בוקס, אבל הוא אמור לצאת גם לפלייסטיישן. יצא לי לשחק בגרסת הבטא שלו (היה אמור לצאת בספטמבר ודחו אותו), על גבי האקס בוקס באחת ממסיבות העיתונאים שהיו בשנה האחרונה, אני חושב שיש לו פוטנציאל ממש טוב, מה גם שהוא מזכיר לי את טוויסטד מטאל שהיה אחד מהמשחקים שהכי אהבתי לשחק בהם.

לגבי פיפא, אני מסכים איתך בנושא, אבל זה החלק מהתדמית של EA, ומתדמית המונדיאל. הרי בשנת 98, הם באמת נתנו בפיפא את כל קמפיין המוקדמות והוסיפו גרסת מונדיאל נוספת. הקטע לפי דעתי שהייתי מאוד רוצה לראות אבל לא עושים אותו כמעט (ולפי מה שאני מבין גם השנה לא יהיה אותו), זה נבחרות קלאסיות כמו ארגנטינה עם מארדונה וברזיל עם פלה, את זה אין וזה חלק בלתי נפרד ממשחק מונדיאל.

לגבי THQ, אני מסקר את סדרת משחקי ההאבקות שלהה (בעיקר את סמקדאון) כבר קרוב לתשע שנים, אני מכיר את כל הטריקים השונים, ומערכת יחסי הציבור שלהם, כבר באמת יצרה אצלי אנטגוניזם מסוים. הם יוצרים ציפיות גדולות ולא מצליחים לעמוד בהייפ, משחק האבקות חדש, בטח אם ארקיידי יכול לעניין אבל אני הייתי שמח לראות גרסת PSN של WRESTLEFEST הקלאסי ממכונות הארקייד.

לגבי RDR, את האמת עוד לא נכנסתי אל גלי ההייפ שעוטפים את קהילת הגיימרים ברחבי העולם, ואני פחות מתלהב ממשחקי מערבונים. בזמנו מאוד נהניתי מסיינטס רו 2, שבמקביל למנוע שהציג סביבת משחק פתוחה, הציג אחלה של עלילה ואחלה של דמויות וזה מה שאני מחפש במשחק וידאו.

Reiko   |2010-04-17 12:04:52
אגב אם אני לא טועה בוורלד קאפ 98 היה מצב משחק של הנבחרות של פעם, עם אווירה, מדים ואפילו הגרפיקה שונתה לרוח התקופה
זה באמת היה מעולה ומוזר שהם לא המשיכו עם זה
אורן נתן  - אורן     |2010-04-17 13:59:33
כן כן, אני בהחלט זוכר את המצב הזה. המשחקים שדימו את גביעי העולם הראשונים, היו בשחור לבן ולא היה חוק נבדל (בהתאם לרוח התקופה), זה היה מאוד נחמד. הבעיה עם נבחרות קלאסיות זה הזכיונות של השחקנים עצמם, נגיד לעשות את ארגטינה של 86 בלי דייגו או את ברזיל בלי פלה, זה מאוד בעייתי.

אני בכלל הייתי רוצה לראות משחק כדורגל עם המון קבוצות ושחקני עבר, אני מוכן אפילו לשלם על זה ב-DLC. נגיד לראות את מילאן של שנות השמונים, ברצלונה של שנות התשעים, מנצ'סטר של קנטונה, רק מלחשוב על זה אני מתלהב.

הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות