Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות המונדיאל כבר כאן - ראיון עם מפיק FIFA World Cup 2010

המונדיאל כבר כאן - ראיון עם מפיק FIFA World Cup 2010

דוא
אינדקס המאמר
המונדיאל כבר כאן - ראיון עם מפיק FIFA World Cup 2010
Page 2
Page 3
כל הדפים
4. בתור אחד ששיחק במרבית ממשחקי הספורט של חברת EA עם השנים, אני עדיין בדעה ש-EA לא מיצתה לחלוטין את הפוטנציאל של הוספת שחקנים קלאסיים\אגדות למאגר השחקנים, מתי נראה את דייגו מארדונה ופלה, במשחק של EA?

סיימון האמבר – אני שמח לבשר שדייגו מארדונה, אכן הולך להופיע במשחק, אומנם הוא יופיע בתור מנג'ר אבל ניתן יהיה לראות את דייגו בכל סצנות המעבר הייחודיות שמזוהות עם המנג'רים במשחק החדש. בנוסף הכנסנו 35 שחקנים קלאסיים למאגר השחקנים במשחק (שיהיו זמינים לאחר שהשחקן יזכה בגביע העולם), בין השחקנים ניתן למצוא את פיטר שילטון, פרנץ בקנבאואר, זיקו, אמיליו בוטרגניו, רוזה מילה, קלאודיו טאפארל, ז'אן-פייר פאפן, לאונרדו, עבדי פלה ווינטון רופר.

5. מצבי הרשת בפיפא 2010 היוו חלק מרכזי בחווית המשחק, בגרסת הגביע העולמי, מתכוונת EA לקחת את החוויה לשלב הבא ולאפשר לשחקנים לערוך טורניר מונדיאל שלם על גבי הרשת, כיצד אמור המצב לעבוד מעשית, ומה ייקרה כאשר שחקן יתנתק במהלך הטורניר?סיימון האמבר – בפעם הראשונה אי פעם, הצלחנו להוסיף את טורניר המונדיאל בשלמותו למצב הרשת, שזה אומר למעשה שבכל זמן נתון (גם בשעות הלילה או הבוקר), תמיד יהיו משחקים זמינים. השחקן יתחיל בשלב הבתים שם ינסה לסיים בשני המקומות הראשונים, כל זאת במטרה לעלות לשלב הנוק-אאוט שבהם מוכרע טורניר הגביע העולמי. עבורנו מדובר, ללא צל של ספק, בתוספת הכי מלהיבה מבין כל מצבי הרשת במשחק, והיא אף יכול לתרום לשחקן בהתכוננות לדבר האמיתי ובניסיון לשחזר משחקים מהטורניר עצמו. מצב המונדיאל הוירטואלי יעבוד באופן זהה לחלוטין למצב המונדיאל הרגיל, רק שבמקום שחקנים ממחושבים, ישחק השחקן מול שחקנים בשר ודם. השחקן יבחר את נבחרתו לפי רמת האתגר שבה ירצה לשחק ולאחר מכן ייכנס לתחרות. דאגנו כמובן לשמור על היגיון ולוגיקה כאשר השחקן לא יפגוש נבחרת זהה לשלו, ואפילו לא יוצלב עם הנבחרות שהיו איתו בבית המוקדם (עד לשלבי הנוק-אאוט המתקדמים, בדומה למציאות). למרות זאת, במקרה והשחקן היחיד שיהיה זמין למשחק, אכן יחזיק בנבחרת זהה לשלכם, המשחק יאפשר לכם לשחק נגדו, מאחר והמתנה רבה ליריב פוגעת בחווית הרשת לאורך זמן (למרות זאת הסיכוי שדבר כזה ייקרה הוא כמעט בלתי אפשרי). השנה למעשה, יכולותיו של השחקן לא יהוו פקטור בכל הקשור להגדרת המשחקים ברשת, לשון המאזניים תהיה רמת הנבחרות (המשחק יציג תחרות דירוג עולמית לנבחרות). כל זאת נעשה במטרה לעודד שחקנים טובים להשתמש בנבחרות נחותות על מנת שיכולו להרוויח יותר נקודות דירוג בטבלאות השונות. מה שתראו בפועל במשחק הוא גיוון הרבה יותר גדול, בטח בהשוואה לשנים הקודמות שם אנשים לקחו רק את הקבוצות\נבחרות הגדולות, כאן אני לא אהיה מופתע אם אנשים יבחרו את אנדורה או טהיטי.

 6. למרות שסדרת משחקי פיפא נחשבת לאחת מסדרות המשחקים הרווחיות בשוק המשחקים הישראלי, אני בדעה שהוספה אפשרית של ליגת העל הישראלית למשחק, תועיל למכירות. האם יש סיכוי לראות את ליגת העל בגרסת פיפא הבאה?

סיימון האמבר – אנחנו עוקבים תמיד אחר זיכיונות של ליגות מרחבי העולם במטרה לזהות פוטנציאל עסקי, ובהחלט יכול להיות שבעתיד נוסיף את ליגת העל הישראלית לסדרת משחקי פיפא.

7. בניגוד למשחקי וידאו, משחק הכדורגל האמיתי מציג טעויות שיפוט שהמפורסמת שבהן היא שער "יד האלוהים" שהבקיע דייגו מארדונה נגד אנגליה בשנת 1986, האם שקלתם להוסיף אפשרות "ריאליזם" עבור קהל השחקנים הכבדים?סיימון האמבר -  עקרונית זה משהו שאנחנו דנים עליו רבות בתהליך הפיתוח של המשחקים השונים, וזה תמיד נופל על כך שאם נוסיף טעויות שיפוט אקראיות, זה עשוי לפגוע בצורה לא שווה בשחקנים ששיחקו טוב לאורך כל שלבי המשחק. אנחנו לא בטוחים שקהל השחקנים המרכזי, יתחבר לזה.


תגובות
הוסף תגובה חיפוש
אור קלפר  - סחטיין   |2010-05-02 11:40:54
ראיון מצויין, הוצאת ממנו כמה דברים מעניינים (אשכרה שוקלים להכניס את ליגת העל הישראלית המצ'וקמקת שלנו? נראה לי שהוא אמר את זה מנימוס)
תודה לך אורן שאתה מביא תכנים ברמה שלא נראית גם באתרים הגדולים. יחד נכבוש את העולם!
גיא   |2010-05-02 11:42:43
ראיון מעניין מאוד!
נהנהתי לקרוא.
טים טיבו - there is new 15 in   |2010-05-02 13:35:24
אחלה ראיון..... אהבתי ליגת ה"על"....
יש כבר את ההרכב של הנבחרת?


ובלי שום קשר, תגיד?
יהיה גם ראיון אם המפתח של מאדן?....

Nasty Boy   |2010-05-02 13:37:02
מה זה?
בתמונה של האוהדים זה רונאלדיניו.... זה רמז שהוא יראה את המונדיאל מהיציע?
שי ספיר  - כל הכבוד   |2010-05-02 14:30:24
ראיון מעולה
ברמה של IGN ממש.
רונן יצחק  - כל הכבוד, אורן   |2010-05-03 04:05:59
יזמה נפלאה. מה הלאה? ריאיון עם מיאמוטו?
אורן נתן  - תודה לכולם   |2010-05-03 10:09:34
תודה לכולם על המחמאות,

לגבי ליגת העל, ברור שמדובר בתשובה דיפלומטית אבל אני יכול להעיד שנעשה ניסיון להכניס את הליגה למשחקי פיפא (אני באופן אישי חושב שזה משהו שיכול להחזיר את פיפא לדומיננטיות גם בארץ, משהו שנפגע בשנים האחרונות).

לגבי הרכב הנבחרת, בגיימסנטר הבא תפורסם רשימת הסגל המלא של הנבחרת במשחק כולל הדירוג של השחקנים.

לגבי ראיון עם מיאמוטו, הלוואי שתהיה לי הזדמנות.

Reiko   |2010-05-03 12:56:38
שאפו אורן!
אני זוכר שבזמנו הבאת עוד ראיונות, לדעתי זה מעולה ומוסיף עוד פן לאתר.

נהניתי לקרוא את הראיון, ברמה גבוהה שאלות ענייניות (חלקן שאלות ששאלתי את עצמי איך לא יישמו אותן עד היום בפיפא)

ממה שקראתי, ראיתי והתנסיתי (בדמו) זה החזיר לי את החשק לפיפא 10 וגרם לי לחזור אליו.
האמת שעם כל הפיצ'רים החדשים שהם הוסיפו וההייפ שגדל לקראת המונדיאל, אני לא חושב שאני אקנה את המשחק הזה מהסיבה הפשוטה שפיפא 10 מספק את הסחורה.
אז נקים טורניר שנקרא לו מונדיאל עם 32 נבחרות (רוב הנבחרות נמצאות בפיפא 10, חלקן לא אבל זה לא כזה קריטי) , נעשה עדכון סגל - שאגב EA תמשיך כנראה לתמוך בזה עד לפיפא 11 (בפיפא 08 זה היה קטסטרופה)
בינתיים לפי מה שראיתי בחלק מהנבחרות זה 1:1 עם הסגלים של WORLD CUP.

לגבי ליגת "העל" - בדגש על המרכאות, אני בספק אם נראה אותה בשנתיים שלוש הקרובות בפיפא
אבל כבר ראינו ליגות נחותות לא פחות מהליגה העלובה שלנו.
למרות שאין בכלל ספק שאם יוסיפו את הליגה הישראלית זה יהיה הרבה יותר מהנה לקהל הישראלי.
אני לא אשכח את ה'טלאי' של הליגה הישראלית עם התלבושות שיצא לפיפא 99 ....איזה התלהבות זה היה באותה תקופה (ואז הגיע פיפא עם השדר רמי וויץ , וחירבן את כל העסק)

VIVA LE ESPANA!!!
AVIV20147  - יפה מאוד .   |2010-05-03 13:07:29
תודה רבה אחי , ראיון מצוין .
נהניתי ממנו מאוד , ונקווה לראות ישראלית עונה הבאה .
ועם מיאמוטו זה יהיה גדול מחכה ומצפה .
אורן נתן  - תגובה   |2010-05-03 16:33:43
אני ממש שמח לשמוע שאתם נהנים מהראיון, אני עובד על מספר דברים נוספים, לצערי חלקם לא יוצאים לפועל, אבל אני מקווה שתאהבו את מה שכן ייצא.

אולי לפני שאני אוהב משחקים, אני אוהב ספורט, ויותר מזה אני חושב שיש קשר ישיר בין תחומי עניין אלה וחבל שאתרי הספורט\תקשורת הספורט לא מנצלת את זה (היו לי שיחות בעניין עם מספר גופים).

לגבי ליגת העל (אני כותב את זה אחרי שנרדמתי במשחק בין חיפה למכבי), השאלה היא כלכלית וגם נעוצה בגורמים פה. אני בטוח שאם ההתאחדות שלנו (העברתי אליה פניה בעבר ולא קיבלתי תשובה), הייתה רוצה לדאוג לנושא, הליגה הייתה בפנים, זה חשיפה אדירה (גם לטוטו עצמם שנותנים חסות לליגה), ומביא יותר ילדים להתעניין במוצר (עם כל השידורים בתשלום, אנשים שוכחים שהילדים של היום כמעט ולא רואים כדורגל ישראלי).

צריך לזכור גם שבארץ קיים כמעט מונופול סביב פרו אבולשן שנדחף בצורה רצינית על ידי ישפאר, למרות שמבחינת כל הפרמטרים, פיפא חזרה למקומה הטבעי ומנצחת היום את הפרו בצורה מוחלטת.

לגבי המשחק של המונדיאל, אני מסכים שמי שמחזיק פיפא (ואני מחזיק בפיפא), יכול להרכיב מונדיאל דרך מצב הטורנירים. זה הופך לשיקול כלכלי בעיקר כי בשביל פרזנטציה ומנוע חדש, לא בטוח ששווה לשלם 350 שקל, שפיפא חדש בדרך. אני באופן אישי מאוד אבל מאוד אוהב את כדורגל הנבחרות ככה שמאוד מעניין אותי לשחק במשחק.

במונדיאל עצמו אני בעד ארגנטינה, אם איטליה, ברזיל או אנגליה ייקחו, אני לא אהיה עצוב, אבל אם יש משהו שאני רוצה לראות מאז שאני רואה כדורגל זה את ארגנטינה לוקחת תואר (אני כנראה מביא להם נאחס כי גם קופה אמריקה לא ראיתי אותם לוקחים בשידור חי )

אורון V1  - ברכות על הראיון   |2010-05-05 21:33:47
אלמוני   |2010-05-06 13:38:07
אחלה ראיון, בהחלט הוצאת ממנו דברים מעניינים, מצב הפנדלים החדש נראה די מעניין, והקהל בדמו מרהיב ברמות חדשות...

גם כל שאר הביקורות והעדכונים כרגיל מעולים...

המשך ככה אורן
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."