Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר 12.6.10 –המשכים באים בשלשות

גיימסנטר 12.6.10 –המשכים באים בשלשות

דוא

מהדורת גיימסנטר היומית, מביאה לכם את כל החדשות החמות לצד תמונות וסרטים, בדרך קלילה ונוחה. היום בחדשות, כתבה נרחבת על רוק בנד 3, פרטים ראשונים על מוטרסטורם 3, וטריילרים חדשים למארבל נגד קאפקום ולקילזון 3...

המוזיקה של המחר

חברת EA חשפה לפני זמן קצר את כותר הנגינה החדש בסדרת משחקי רוק בנד, ולפי המסתמן, זה בהחלט עשוי להיות משחק המוזיקה הגדול בכל הזמנים. נכון שמבחינת שיווקית, משחקי הנגינה שזכו למיתוג להקות (ביטלס, מטאליקה, גרין דיי), הם אלה שמושכים יותר עניין, אבל למרות זאת, נראה שרוק בנד 3, הולך להיות גדול מתמיד. בראש ובראשונה לאחר מספר שבועות של שמועות, אישרה החברה באופן רשמי שאל הכלים השונים (תופים, מיקרופון וכמובן גיטרות), יצטרפו השנה גם קלידים. הקלידים אמורים למעשה לשרת את המטרה הגדולה של EA השנה, והיא לנסות וללמד את השחקנים בבית לנגן. רבות דובר במהלך השנים שמשחקי הנגינה (טובים ככל שיהיו) אינם מלמדים לנגן, ובהחלט יהיה מעניין לראות אם התיאוריה תשתנה לאחר יציאת המשחק.פונקציית "המקצוען", אמורה לאפשר לשחקנים הכבדים לשפר באופן דרמטי את יכולות הנגינה שלהם (כמובן ששחקנים מתחילים יוכלו ליהנות ממצבי משחק קלילים יותר). הקלידים החדשים, אמורים להציג אפשרות לנגינה בשתי אוקטאבות שונות, כאשר הגיטרות החדשות (המשחק הולך למיתוג של מספר גיטרות במקביל), אמורות להציג העתק זהה לגיטרות "פנדר" אמיתיות, כולל שישה מיתרים אלקטרוניים. התופים במשחק אמורים ליהנות מתוספת של שלושה מצלתיים שאמורים ליצור הבדלה בין תיפוף על התופים עצמם לבין המצלתיים. למרות כל החידושים הללו, שאף אמורים לאפשר לשבעה שחקנים לשחק במקביל על קונסלה אחת, מעניין אותי לדעת כיצד כל זה ישתלב למסך אחד (בכל זאת צריך לעקוב אחר התווים, וכמות גדולה של שחקנים עשויה לבלבל).  בנוסף יהיה מעניין לראות כיצד תתייחס EA לכל  אלו שרכשו את הכלים בעבר, ואין ברשותם סט קלידים או גיטרות משודרגות (גילוי נאות, הכתבה הזאת גורמת לי להתלבט אם לרכוש את רוק בנד ביטלס, או לחכות לכלים החדשים).

100611rb3_lyricscreen_wlogo1
100611rb3_lyricscreen_wlogo1
100611rb3_lyricscreen_wlogo13
100611rb3_lyricscreen_wlogo17
100611rb3_lyricscreen_wlogo19
100611rb3_screen_wlogo1
100611rb3_screen_wlogo112
100611rb3_screen_wlogo113
100611rb3_screen_wlogo12
100611rb3_screen_wlogo14
100611rb3_screen_wlogo15


ליין השירים במשחק שטרם נחשף באופן מלא, אמור להציג 83 שירים על גבי דיסק המשחק, כאשר גם הספריות של משחקי רוק בנד בעבר יהיו זמינות ברובן (גרסת הביטלס לא ניתנת לייבוא). בין הלהקות\אמנים שניתן לראות את ביצועיהם במשחק, מופיעים שמות כמו אוזי אוסבורון, להקת קווין, ג'ימי הנדריקס ואפילו להקת הדלתות. למרות שכבר ראינו את רוב הלהקות הגדולות מגיעות לעולם הוירטואלי, רבים מהשחקנים עדיין מחכים לראות את לד זפלין ופינק פלויד., ויהיה מעניין לראות אם תהיה הפתעה בכיוון הזה.

100611rb3_screen_ps3_1
100611rb3_screen_ps3_1
100611rb3_screen_ps3_2
100611rb3_screen_ps3_3
100611rb3_screen_ps3_drums
100611rb3_screen_ps3_keyboard2
100611rb3_screen_wlogo117


מוטרסטורם – האפוקליפסה


בזמן האחרון קיבלנו מבול רחב של משחקי נהיגה, בין אם מדובר במשחקי ארקייד ובין אם לא, ישנה הצפה מסוימת של הז'אנר. למרות זאת ששמעתי בשבוע שעבר, שחברת סוני הולכת לשווק כותר חדש בסדרת משחקי מוטרסטורום, כל השובע שלי התחלף ברעב גדול. אומנם קשה לי לכתוב שאני שחקן כבד של הסדרה, כי שיחקתי במשחקים הקודמים רק בהזדמנויות מתחלפות ולא באופן קבוע, אבל למרות זאת אני חושב שמדובר באחת מסדרות המשחקים הטובות שיצאו בשנים האחרונות. הכותר החדש שאני מאמין שנראה גרסה שחיקה שלו בשבוע הבא,  אמור להתבסס על סביבת נהיגה אורבנית. כן אחרי שראינו את הסדרה עוברת במדבריות, ובאיים הטרופיים, הגיע הזמן לראות כיצד מנוע המשחק האטרקטיבי ישולב בעיר נטושה והרוסה.

2010_05_06_Screen_001
2010_05_06_Screen_001
2010_05_06_Screen_002
2010_05_21_Screen_002
2010_05_21_Screen_003
2010_05_21_Screen_004
2010_05_21_Screen_005
2010_05_21_Screen_006


לפי חברת סוני שעובדת בימים אלה על המשחק, הנהיגה העירונית תשדרג את חווית הנהיגה באופן דרמטי. בראש ובראשונה, המשחק אמור להציג ליין רחב של כלי רכב בהם אופנועים, מכוניות ספורט ומכוניות קלאסיות לצד ארבעים סגנונות מרוצים. חווית הנהיגה עצמה אמורה להיות מושפעת בזמן אמת ממאבק שליטה על שאריות העיר הוירטואלית (מאבק בין גופי צבא לשודדים, רעידות אדמה), וזה מה שככל הנראה תהיה גולת הכותרת של המשחק. מצב הקריירה לשחקן יחיד אמור להציג סיפור של שלושה נהגים שונים שבהחלט אמורים לשפוך אור על תחרויות המוטרסטורם השונות (כאשר כל נהג יציג רמת קושי שונה). בנוסף אמור המשחק להציג תמיכה לארבעה שחקנים במסך מפוצל, לצד תמיכה לששה עשר שחקנים במצב הרשת. מעניין לראות שבדומה ל-MODNATION RACERS, גם מוטורסטורם 3, הולך להציג שיתוף של רכבים ועיצובים על גבי הרשת, ואני מניח שנשמע עוד רבות לקראת היציאה של המשחק, אי שם בשנת 2011.

טריילרים חדשים

בדרך כלל אני שומר חלק ניכר מהטריילרים החדשים, לפינת ה-VOD, אבל מאחר ומדובר בתקופה עמוסה של משחקים, חשוב שאנשים יקראו\יצפו במידע, אז לפניכם הטריילרים החדשים של קילזון 3 ומארבל נגד קאפקום 3.

בטריילר החדש של מארבל נגד קאפקום 3, שנראה כמעט זהה לטיזר שיצא לפני כחודש, ניתן לראות לראשונה את הדמויות של דדפול (שכיר חרב בעולם הקומיקסים של מארבל), ושל גיבור סדרת משחקי DEVIL MAY CRY, דאנטה. אני מניח שבשבוע הבא, נראה סוף סוף את המשחק בפעולה, מה גם ששמועות רבות בימים האחרונים מדברות על משחק מכות נוסף שיציב עימות בין חבורת סטריט פייטר, לחבורת טקן. כרגע זה אומנם בגדר שמועה, מה גם ששילוב מותגים שונים, מצריך שיתוף פעולה אסטרטגי בין חברת נאמקו לחברות CAPCOM (וזאת מבלי לדבר על הבדלי גישה עצומים בכל הקשור למנוע המשחק של שתי הסדרות).קילזון 3 לעומת זאת, דיי נשכח לאור כל משחקי ה-FPS שיצאו בשנה האחרונה, אבל למרות זאת חברת סוני הולכת לדחוף אותו בצורה משמעותית (כבר כעת מדובר שזה יהיה המשחק הראשון שינצל באופן מלא את יכולות הפלייסטיישן 3). המשחק החדש אמור למעשה לגרום לכם לשכוח\להדחיק את מה שעברתם בקילזון 2, ופשוט לקחת את השחקן לחוויה רחבה מתמיד. אחד הדברים ששמו עליהם דגש במהלך הפיתוח של המשחק, זה המפות עצמן. לפי יוצרי המשחק, בקילזון 3, המפות יהיו רחבות פי עשר מקילזון 2. במקביל למפות הרחבות, אזורי המשחק עצמם, יציגו ג'ונגלים סבוכים ואפילו אזורי קרח (שמופיעים בסרטון המצורף), ובהחלט יהיה מעניין לראות את כל זה בשידור תלת מימדי. מנוע המשחק עצמו, מבטיח להיות הרבה יותר אינטנסיבי. המשחק צפוי להציג יותר כלי רכב, נשקים, ואפילו מערכת קרב חדשה לקרבות בטווח קצר. מגוון האויבים במשחק, צפוי לשדרוג נרחב (שימוש בנשק להשמדה המונית, רחפות), וניתן לכתוב שחיילי ההלגאסט לא אמרו את מילתם האחרונה. אותי מעניין לראות כיצד כל זה יראה בפועל, ועד כמה התמיכה התלת ממדית, תתבטא במסכי LCD רגילים (כיום הטרנד החדש, שטרם נכנס לישראל במלואו, הוא לשווק מסכי LCD עם תמיכה מובנת בתלת ממד).גיימסנטר VOD

אורן נתן.

 שמור את הכתבה ברשת החברתית
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! Twitter! TwitThis Joomla Free PHP
תגובות
הוסף תגובה חיפוש
שי ספיר  - תודה על החדשות   |2010-06-12 15:53:41
Gamer Daddy  - תלת מימד במסכים רגילים?     |2010-06-12 22:33:32
לא תראה תלת מימד במסכים רגילים. מי שישחק במשחק על מסך רגיל (אני מאמין שזה רוב מי שישחק במשחק) יראה משחק רגיל, בדיוק כמו כל FPS שבו שיחק עד היום.
אורן נתן  - re: תלת מימד במסכים רגילים?   |2010-06-13 02:39:45
Gamer Daddy כתב:
לא תראה תלת מימד במסכים רגילים. מי שישחק במשחק על מסך רגיל (אני מאמין שזה רוב מי שישחק במשחק) יראה משחק רגיל, בדיוק כמו כל FPS שבו שיחק עד היום.


נושא התמיכה התלת ממדית, ברור לי ואף בדקתי את זה עם אדם שמתעסק בתחום, אבל ניתן ליצור תמיכה תלת ממדית "ישנה", על המסכים הרגילים, ולכן יהיה מעניין לראות אם זה משהו שבסוני יחליטו ללכת עליו, אני בכל מקרה לא מתלהב מכל הכיוון התלת ממדי, לא במשחקים ולא בסרטים (לא ראיתי אוואטר...)

Reiko   |2010-06-16 02:01:49
מוטורסטורם 3 נראה פצצה!
עד עכשיו הסדרה התבססה על מירוצים בשטחי חוץ, נשמע שהולך להיות הרבה אקשן במשחק הזה, נראה כבר בהמשך,
אבל אין ספק שזה כותר בטוח, אבולושיין סטודיוס עשו עבודה מעולה עם מוטורסטורם 2 ואין ספק שיש להם את הכלים והכישרונות להתעלות על עצמם גם הפעם.

יצא לי לראות גיימפליי של MVC3 והאמת די התאכזבתי, אולי בגלל איכות הסרטונים, אבל ציפיתי שזה יהיה יותר תלת מימד ופחות דו מימד מיושן כזה.
אבל יש עוד זמן עד שהוא ייצא...

קילזון 3 גם באנקר, אני פחות מתלהב מהקמפיין (עד היום לא סיימתי את הקמפיין של 2), הרבה יותר המולטיפלייר שלו שלדעתי עד היום הוא מספר 1 בצורה שהוא בנוי (במקום לשחק מצב אחד כל הזמן - תפוס את הדגל למשל במשחקים אחרים, כאן אתה משחק על מפה אחת 7 משחקים שונים - אפשר כמובן פחות, אבל אתה משחק אותם ברצף, זה מוסיף לאתגר, לחוויה ולאיחוד של הקבוצה - ואני אומר את זה מהרבה ניסיון)
מפות גדולות זה היה הדבר היחיד שהיה חסר במולטיפלייר של קילזון 2, (מלבד מפה אחת שהיתה גדולה מאוד) אין ספק שזה הולך להיות להיט, למרות שאני מודיע לך מעכשיו - שאל תצפה לראות שוני בין קילזון 2 ל-3 ...
אם יהיו שינויים במנוע הם יהיו מינוריים, קילזון 2 עד היום הציג את הגרפיקה הכי טובה בקונסולה הזאת ואם עד עכשיו אף אחד לא עשה מעבר לזה , אני די סקפטי לגבי ניצול יכולת יותר ממה שעשו שם.
אורן נתן  - תגובה   |2010-06-16 03:41:04
מוטרסטורם 3, באמת נראה מעולה (אני מניח שאכתוב עליו עוד בזמן הקרוב), יהיה מעניין לראות מתי תבחר סוני לשווק אותו, כי באמת הריבוי במשחקי מרוצים, יכול לפגוע בכמות המכירות שלו.

לגבי MVC3, גם אליו אתייחס בקרוב, אבל ממה שראיתי, זה משחק שאשכרה משמר את המנוע המקורי, עם התאמות לקונסולות הדור הבא. האקשן והפיצוצים במשחק, הם בכמות אדירה, וזה משרת את חווית הלחימה האינטנסיבית, אני באופן אישי, מאוד מצפה למשחק.

לגבי קילזון, לא יצא לי לשחק בקילזון 2, ואני לא כזה מתלהב מקילזון 3 (יכול להיות שזה ישתנה עד ליציאת המשחק), למרות זאת יהיה מעניין לראות אם המפות הגדולות, לא יצרו "חורים", בין השחקנים השונים, במה שיפגע בחוויה. לפעמים עדיף בעיניי מפות קטנות יותר, שמאפשרות קרבות אינטנסיביים מאשר מפות ענקיות שיוצרות מרחקים עצומים בין השחקנים השונים.

הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות