Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home חדשות גיימסנטר – אז מה קורה עם האתר?

גיימסנטר – אז מה קורה עם האתר?

דוא

תקופה ארוכה לא כתבתי באתר, את האמת לא כתבתי בכלל, האם זה אומר שזה הסוף של האתר, התשובה היא לא. זה לא סוד שהאתר לא מצליח למקם את עצמו כאלטרנטיבה לאתרים גדולים יותר, בין אם הכתבות כאן טובות יותר ובין אם לא.

קשה לי לכתוב ולסמן בדיוק מה גורם לי לכתוב יותר ומה גורם לי להפסיק לכתוב בכלל, יש לזה מספר כיוונים, אשר רובם מובילים לפרישה שקטה. אני באופן אישי כן נהנה לכתוב, ובטח שנהנה להביא חומרים בלעדיים בדמות ראיונות עם מיטב מפיקי המשחקים, ביקורות על משחקים שלא זוכים להתייחסות ממשית מצד המדיה הישראלית, ובעיקר נהנה מהאינטראקציה ביני לביניכם, קהל הקוראים. אם יש משהו שמלווה אותי כל השנים שבהן אני כותב (לאט לאט מתקרבים לבר המצווה..), הוא שחשפתי בפניכם את הרגשות שלי, ואת הבעיות שלי, זה אולי לא מקצועי ואולי פגע בי בטווח הארוך, אבל עבורי מדובר בסימן שאין משהו או מישהו שעומד מאחורי ומניע שלל אינטרסים, זה אני ובעיקר אני לבד.

העבודה על האתר בשנים האחרונות, בהחלט הוציאה אותי מכיוון של פיתוח משחקים עליהם עבדתי ערב הקמת האתר אי שם בסוף 2008, תחילת 2009 (תוכניות נעו לאורך ציר של זמן, בתקופה הזאת חלקן התחילו להתגבש). אני אומנם לא זנחתי את הרעיונות הללו לחלוטין, חלקם אף כתובים באופן מעשי על ניירות עבודה, אבל היכולת לשווק אותן קדימה נפגעה. תעשיית המשחקים הישראלית, בהרבה מובנים לא משרתת את קהל השחקנים והגיימרים, זה נשמע אולי משונה, אבל עד היום אני מתקשה להבין למה שיקולים זרים מונעים פרסום של כתבות אשר יכולות להרחיב את קהל הקונים של המשחק. זה משהו שאני באמת נזהר איתו, יש לי הרבה מה לכתוב בנושא, בעבר גם כתבתי לא אחת על הקושי שממנו אני סובל, אבל אני מחפש כל הזמן פתרונות, בין אם מדובר בקניית משחקים עבור ביקורות, ובין אם מדובר בכתיבה עבור אתרים זרים שמהווים מפלט מסוים.

בחודשים האחרונים, הייתי קרוב לפרישה, אנשים רבים שמכירים אותי ועבדו איתי על האתר, היו בטוחים שזה נגמר. אני רציתי להשלים מספר ביקורות שרציתי לכתוב, ואיתם התחלתי להתגלגל לעוד ועוד ביקורות אשר אמורות לעלות בקרוב, זה מעגל קסמים שגורם לי הנאה וכאב בו-זמנית. הנאה על כך שאני מצליח לכתוב ולעבוד על דברים שאני מבין בהם, וכאב רב על כך שאני יודע שאני שווה הרבה יותר מהנקודה בה אני נמצא. פרישה עבורי, היום לפחות, תהיה דבר טריוויאלי, אולי אמשיך לעקוב אחר משחקים מהצד, אולי אעבור לפיתוח משחקים (משהו שאם יתפתח, בהחלט עשוי לגרום לי לשנות פאזה), ואולי אזרוק הכל לפח.

מאחר ואני משתמש לא אחת באנלוגיות מעולם הספורט בכתבות שלי, אני מרגיש בתקופה בה אני נמצא בשיא הכושר (לא בהכרח בשיא המוטיבציה), ושאין לי את הסיכוי לשחק בליגה של הגדולים, אני מכדרר באולם ריק, פה ושם יש קהל, פה ושם יש הצלחות, למעשה זה יותר סיפור בגדי המלך החדשים על פני סיפור סינדרלה.  

ההבנה שלא משנה מה אעשה, לא אספר, לרוב מסיבות לא מקצועיות, היא קשה, אבל ברגע שמבינים ומפנימים אותה, אפשר לעשות התאמות, ואפשר לצאת לקרב. אני בדעה שאפשר עוד להפוך את הגלגל ואפשר לעשות דברים יפים, גם אם אפרוש וגם אם אזרוק את הכל לפח, רוח הלחימה שלי לא תשבר, זה הרבה יותר גדול מזה.

אורן.שמור את הכתבה ברשת החברתית
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! Twitter! TwitThis Joomla Free PHP
תגובות
הוסף תגובה חיפוש
דור   |2012-03-05 07:09:27
לדעתי, האתר הזה הוא אתר המשחקים הטוב בארץ. הכתבות כתובות בצורה מעניינת ומעולה, והמשחקים המסוקרים לא זוכים לאור הזרקורים באתרים הישראלים.


אתה עושה עבודה מעולה!
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות