Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home ביקורות NARUTO ULTIMATE NINJA STORM – הביקורת המלאה

NARUTO ULTIMATE NINJA STORM – הביקורת המלאה

דוא
אינדקס המאמר
NARUTO ULTIMATE NINJA STORM – הביקורת המלאה
Page 2
כל הדפים

בכתבות הצבע ביומני סוף השבוע, ניתן לראות אזורים מופלאים מכדור הארץ. צבעוניות החיים מתבטאת לרוב דרך דברים פשוטים וטהורים, מראה של קשת בענן על הר בדרום אמריקה בהחלט עוצר נשימה. בעולם האנימה היפנית, החיים לרוב שוקקי חיים וצבעוניים, צפייה קצרה בדמויות וסביבת המגורים שלהן, נותנת הרגשה כללית שלרוב איכות החיים שם טובה יותר.

 

 

 


בכותר החדש בסדרת משחקי נארוטו (הראשון שיוצא לקונסולת הפלייסטיישן 3), עולם המשחק וזירות המלחמה מרגישים כחלק מתוכנית הטלוויזיה. הגרפיקה במשחק אשר משתמשת בטכנולוגיית ה-CELL SHADING שזכתה לביקורות בעבר, מציגה טקסטורות חלקות וחדות שלעיתים יוצרת בלבול בין המשחק לתוכנית. אחת הבעיות הגדולות של משחקי המכות שהתבססו על תוכניות האנימה השונות, היו לפי דעתי בכך שהקרבות עצמם לא הרגישו כקרב אמיתי בין הדמויות ועל זה בדיוק המשחק שם דגש.

בדומה למשחקי העבר, מתבסס מנוע המשחק על משחק מכות. המנוע עצמו מציג לוח מהלכים פשוט וקל ללמידה (שחקנים וותיקים ירגישו מיד בבית). למרות שאין צורך ממשי בפיתוח טקטיקה רחבה בניגוד למשחקי מכות אחרים, לשחקן ישנה אפשרות לאבזר את עצמו עם מספר אביזרים שיעזרו לו להעלות את כוחו, לטמון מלכודות לאויב ועוד. מנוע המשחק עושה שימוש במספר מדים שמשפיעים על הדמויות השונות. מד הצ'אקרה שניתן לטעינה במהלך הקרב, מצביע על יכולותיו של השחקן לבצע תרגילים מיוחדים. במקביל מציג המנוע את מצב הסופה אשר הופך את הדמות לאגרסיבית יותר. מצב הסופה בא לידי פעולה כאשר השחקן מבצע מספר קומבואים מוצלחים. התרגילים העיקריים של הדמויות השונות הן לרוב תרגילי הג'וטסו ובמיוחד תרגילי הג'וטסו האולטימטיבי. תרגילים אלה מהווים למעשה את תרגילי ההיכר של הדמויות השונות. בנוסף מציג המשחק אפשרות לצרף צוות סיוע של שתי דמויות, דמויות הסיוע באות לידי פעולה בכך שנותנות חמצן (או צ'אקרה) לשחקן. למרות זאת אני לא ממש השתמשתי בסיוע ולא מצאתי את האפשרות יעילה במיוחד. האינטליגנציה המלאכותית של היריב טובה למדי, ברמות הקושי הקלות היא לא באה לביטוי ממשי אבל ברמות הקושי הקשות היא מאתגרת למדי, במיוחד במהלך ביצוע תרגילי הג'וטסו האולטימטיבי.

מצב המשחק המרכזי במשחק שמציג את עלילת התוכנית, עוקב אחר כל המאורעות העיקריים מתוכנית הטלוויזיה (מחנה האימון של קאקאשי, הקרב מול הקרפד של ג'רייאה, העימות בין נארוטו לסאסקה ועוד). למרות זאת אין כל התייחסות לתוכנית ההמשך, נארוטו שיפודן. מנוע המשחק עצמו מבוסס על פי משחק תפקידים. סביבת המשחק עוברת דרך כפר ענק שאמור לדמות סביבת משחק פתוחה. דרך הניווט של השחקן בין המקומות השונים (חנויות, נקודות שמירה) עושה שימוש במפה וירטואלית. החנויות לדוגמא, מאפשרות לשחקן לקנות אביזרים לשימוש בקרבות, לקנות תרגילים חדשים ואף מספר בונוסים נחמדים. למרות שהמפה עצמה מפורטת למדי, לא ממש הסתדרתי איתה ומידי פעם אף הלכתי בכיוון ההפוך. כמו כן, למרות שהעיר עצמה מלאה בדמויות, אין למעשה חיים בעיר, הדמויות מופיעות בחלקים שונים בעיר ולא זזות משם וזה פוגע במידה מסוימת בסביבת המשחק הפתוחה. תגובות
הוסף תגובה חיפוש
סיסוקו   |2009-08-27 07:00:44
המשחק הכי טוב שיצא ל- PS3 עד היום....
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 

כתבות נוספות