Online Global Entertainment

2009

  • הגדלת גודל פונט
  • גודל פונט ברירת מחדל
  • הקטנת גודל פונט
Home ביקורות PURE - הביקורת המלאה

PURE - הביקורת המלאה

דוא
אינדקס המאמר
PURE - הביקורת המלאה
Page 2
כל הדפים

בזמן מתח או סכנה גדולה מפריש גוף האדם את הורמון האדרנלין שמגביר את קצב פעימות הלב, את לחץ הדם ואף יכול לגרום לשערות שלכם לסמור. תופעה זאת נחשבת אצל רבים למצרך מבוקש מאחר והתחושה דומה לקבלה של זריקת אנרגיה. במשחק המרוצים PURE בהפצתה של חברת דיסני אתם תקבלו את התחושה בדרך אטרקטיבית למדי.

משחקי מרוצים הם לא דבר חדש עבור קהל השחקנים העולמי. המגוון שלהם עצום. כותרים בדמות גראן טורשימו ו-NFS זוכים לחשיפה רחבה כבר שנים ארוכות. המשחק שחיצונית דומה מאוד ל-PURE הוא דווקא כותר המרוצים הבלעדי של חברת סוני, מוטורסטורם. עם יציאת הפלייסטיישן 3 לחנויות ברחבי העולם, הפיצה חברת סוני כותר מרוצים חדשני ששילב מגוון רחב של כלי רכב בסביבת מרוצים רחבה למדי. האם כל זה צריך למנוע מכם לשחק ב- PURE, התשובה שלי היא לא.

PURE, הוא משחק מרוצים שחווית המשחק בו משלבת אלמנטים ממספר רב של משחקים. ניתן לראות בו אלמנטים מסדרת משחקי טוני הוק (הטריקים הרבים של הטרקטורונים), משחקי האקסטרים של חברת EA (בעיקר SSX) ועוד. המשחק מכיל בתוכו  שלושה סגנונות של מרוצים. הסגנון הראשון הוא המרוץ הקלאסי שבו התפקיד של השחקן הוא לסיים ראשון את המרוץ. הסגנון השני נקרא ספרינט והוא למעשה מרוץ מקוצר ומהיר שאמור להיות אינטנסיבי בהרבה מהמרוץ הקלאסי. הסגנון השלישי הוא סגנון חופשי שטומן בחובו הרבה סיכויים לעומת סיכונים. בניגוד לשני הסגנונות האחרים המיקום שלכם ייקבע לפי כמות הטריקים שתבצעו ואיכותם. הסיכון יבוא לידי ביטוי בכך שאם השחקן ינחת בצורה לא טובה אז הניקוד של התרגיל לא ייחשב.

מנוע המשחק והשליטה עליו פשוטים למדי, בהפעלה הראשונית של המשחק יופיע מדריך שילמד אתכם את הכללים הבסיסיים של המשחק (לצד סרטוני הדרכה שיופיעו אף הם במשחק). על מנת לקפוץ מגבעות ובכך להעלות את מד הטריקים, יצטרך השחקן להשתמש בסטיק האנלוג השמאלי בתנועת הורדה והרמה. ככל שהשחקן יבצע יותר ויותר טריקים מוצלחים כך יפתחו בפניו טריקים משוכללים יותר.
לדוגמא בתחילה יוכל השחקן לבצע רק טריקים פשוטים למדי שכוללים הזזה של הרגל מהרכב באוויר, לעומת זאת כאשר מד הטריקים יתמלא יוכל השחקן לבצע טריקים דמיוניים בדמות עמידה על הראש בעודו באוויר. המשקל של הטריקים במשחק חשוב בעיקר במרוץ בסגנון חופשי אבל יש לו משקל גם במרוצים האחרים מאחר והוא מעניק גם אפשרות האצה (BOOST) שעוזרת לצמצם פערים מהחבורה המובילה.

במשחק מופיעים מספר רוכבים שונים שנותנים צבע למשחק בכך שהם נוהגים להשמיע את דעתם במהלך המרוץ. אחת האפשרויות הכי מרתקות במשחק מבחינתי היא היכולת לעצב טרקטורון משלכם, יצירת הרכב מאפשרת לכם להתחרות איתו בכל המצבים השונים ואף במשחק הרשת. ניתן לשדרג את המכונית שנבנתה דרך מצב המוסך. את החלקים לשדרוג מקבל השחקן לאחר השלמת יעדים במצב העונה. בין החלקים ניתן למצוא מנוע בעל נפח יותר גדול, ידיות טובות יותר, מושב בטיחותי ועוד. בדומה לעקרון של המרוצים עצמם בו יש יתרונות וחסרונות להחלטות שתקבלו, גם במצב היצירה תוכלו לשפר למשל את היכולת שלכם לביצוע טריקים מצד אחד ומצד שני לפגוע בשליטה שלכם על הרכב. האלמנט (לא הזה מהמערכון של הגששים), בהחלט מזכיר במידה מסוימת משחקי תפקידים.תגובות
הוסף תגובה חיפוש
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
קוד UBB:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."